• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » فرهنگی و هنری » پذیرش ۹۳ هزار نفرروز میهمان نوروزی در مراکز اسکان فرهنگیان همدان
  کد خبر : 2021931

  پذیرش ۹۳ هزار نفرروز میهمان نوروزی در مراکز اسکان فرهنگیان همدان

  پذیرش ۹۳ هزار نفرروز میهمان نوروزی در مراکز اسکان فرهنگیان همدانReviewed by on Apr 3Rating:  مصطفی خزاعی در گفتگو با خبرنگار مهر عنوان کرد: طی ایام تعطیلات نوروزی حدود ۱۳ هزار خانوار با جمعیت ۴۶ هزار و ۵۶۳ نفر مسافر در ستادهای اسکان فرهنگیان استان همدان پذیرش شده اند. مدیرکل آموزش و پرورش استان همدان…

  پذیرش ۹۳ هزار نفرروز میهمان نوروزی در مراکز اسکان فرهنگیان همدانReviewed by on Apr 3Rating:

   مصطفی خزاعی در گفتگو با خبرنگار مهر عنوان کرد: طی ایام تعطیلات نوروزی حدود ۱۳ هزار خانوار با جمعیت ۴۶ هزار و ۵۶۳ نفر مسافر در ستادهای اسکان فرهنگیان استان همدان پذیرش شده اند.

  مدیرکل آموزش و پرورش استان همدان افزود: براساس آمار استخراج شده از سامانه‌ اسکان فرهنگیان، در مجموع ۹۳ هزار و ۱۲۶نفرروز میهمان در مراکز اسکان استان همدان پذیرش شده اند.

  وی عنوان کرد: پذیرش و اسکان مسافران نوروزی در ستادهای اسکان فرهنگیان استان همدان از ۲۵ اسفند ۹۵ تا ۱۲ فروردین ماه سال جاری ادامه داشت.

  مدیرکل آموزش و پرورش استان همدان با قدردانی از عوامل اجرایی ستاد اسکان فرهنگیان استان همدان عنوان کرد: در این مدت تلاش کردیم با استفاده از تمام ظرفیت‌ها و امکانات، خدمات مناسبی به میهمانان فرهنگی ارائه شود.

  خزاعی با اشاره به ظرفیت های فرهنگی و گردشگری استان همدان به عنوان پایتخت تاریخ و تمدن ایران، عنوان کرد: حضور میهمانان نوروزی از جمله همکاران فرهنگی از نقاط مختلف کشور در این استان چشمگیر بود.  

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.