• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » فرهنگی و هنری » شمار مسافران نوروزی فرهنگیان به ۲۴۶ هزار و ۹۰۹ نفر رسید
  کد خبر : 2021849

  شمار مسافران نوروزی فرهنگیان به ۲۴۶ هزار و ۹۰۹ نفر رسید

  شمار مسافران نوروزی فرهنگیان به ۲۴۶ هزار و ۹۰۹ نفر رسیدReviewed by on Apr 2Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از خبرگزاری مهر، به نقل از آموزش و پرورش هرمزگان، مرتضی رئیسی به عملکرد ستاد اسکان فرهنگیان در دوازدهمین روز بهار اشاره کرد و افزود: ستادهای اسکان آموزش و پرورش هرمزگان همچنان در حال…

  شمار مسافران نوروزی فرهنگیان به ۲۴۶ هزار و ۹۰۹ نفر رسیدReviewed by on Apr 2Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از خبرگزاری مهر، به نقل از آموزش و پرورش هرمزگان، مرتضی رئیسی به عملکرد ستاد اسکان فرهنگیان در دوازدهمین روز بهار اشاره کرد و افزود: ستادهای اسکان آموزش و پرورش هرمزگان همچنان در حال خدمت رسانی به مسافران و گردشگران نوروزی هستند و تاکنون ۲۴۶ هزار و ۹۰۹ نفر در قالب ۷۳ هزار و  ۷۳۳ خانوار پذیرش شده است.

  وی با بیان اینکه در دوازدهمین روز از فعالیت ستاد اسکان فرهنگیان هرمزگان، ۳ هزار و ۱۲۴ نفر پذیرش و از خدمات اسکان بهره مند شدند، خاطر نشان کرد: به شاخص نفر روز تاکنون ۷۴۰ هزار و  ۷۲۷ نفر روز در سامانه ی پذیرش اسکان فرهنگیان هرمزگان ثبت شده است.

  معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش و پرورش هرمزگان در ادامه یادآور شد: با توجه به برگشت مسافران نوروزی از شهرستان قشم، بیشترین پذیرش اسکان در دوازدهمین روز از بهار را ناحیه دو بندرعباس با ۸۶۴ نفر داشت و قشم با ۷۷۶ نفر در جایگاه بعدی قرار گرفت.

  به گفته رئیسی؛ با توجه به فرا رسیدن روز پایانی تعطیلات نوروزی انتظار می رود از شمار مسافران به میزان قابل ملاحظه ای کاسته شود اما با این وجود عوامل ستادها همچنان با جدیت و روحیه عالی در حال خدمات رسانی هستند.

  معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش و پرورش هرمزگان در پایان با قدردانی از تلاش بیش از دو هفته ای ستادهای اسکان فرهنگیان در سراسر استان، اظهار کرد: خوشبختانه در سایه تلاش جمعی و انسجام تیمی ، امسال بیشترین رضایتمندی را از خدمات ستادهای اسکان فرهنگیان هرمزگان شاهد بودیم که امیدواریم توانسته باشیم رضایت خاطر فرهنگیان عزیز و سایر مسافران نوروزی را فراهم کرده باشیم.

  ۱۷ پایگاه اسکان فرهنگیان با  ۴۰۸ مدرسه در قالب سه هزار و ۱۰۶ کلاس درس، در نوروز ۹۶ به مسافران فرهنگی و غیر فرهنگی خدمات اسکان ارائه کرد.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.