• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » فرهنگی و هنری » اخلاق مداری و خدمات رسانی از اولویت های ستاد اسکان فرهنگیان است
  کد خبر : 2021798

  اخلاق مداری و خدمات رسانی از اولویت های ستاد اسکان فرهنگیان است

  اخلاق مداری و خدمات رسانی از اولویت های ستاد اسکان فرهنگیان استReviewed by on Apr 1Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ نقل از "کازرون خبر" ، حمیدرضا آذری ، مدیر کل آموزش و پرورش فارس در سفر به شهرستان کازرون از نحوه خدمات رسانی ستاد اسکان فرهنگیان شهر…

  اخلاق مداری و خدمات رسانی از اولویت های ستاد اسکان فرهنگیان استReviewed by on Apr 1Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ نقل از "کازرون خبر" ، حمیدرضا آذری ، مدیر کل آموزش و پرورش فارس در سفر به شهرستان کازرون از نحوه خدمات رسانی ستاد اسکان فرهنگیان شهر کازرون بازید کرد.

  مدیر کل آموزش و پرورش فارس در بازدید از ستاد اسکان فرهنگیان کازرون، ضمن تقدیر و تشکر از عوامل ستادی و اجرایی اسکان فرهنگیان، در گفت و گو با اعضای آن بر خدمات رسانی مطلوب به مهمانان نوروزی و اخلاق مداری در تعامل با فرهنگیان و خانوادهای آنها تاکید کرد.

  وی با اشاره به اینکه کازرون از جاذبه های خوب گردشگری برخوردار است، اظهار کرد: با توجه به حجم مسافرینی که این شهر را برای مسافرت و گردش انتخاب می کنند، آموزش و پرورش تلاش کرده تا میزبان خوبی برای هموطنان و فرهنگیانی باشد که این شهرستان را به عنوان مقصد گردشگری خود انتخاب کرده اند.

  اداره آموزش و پرورش کازرون برای اسکان مهمانان نوروزی امسال ۷۵ واحد آموزشی را با تعداد ۴۴۷ کلاس درس پیش بینی کرده است.

  گفتنی است ستاد اسکان مهمانان نوروزی کازرون تا روز دهم فروردین ماه با پذیرش و اسکان ۲۱ هزار نفر روز مهمان در قالب حدود ۶۰۰۰ خانواده، مقام اول را در بین مناطق آموزش و پرورش فارس به خود اختصاص داده است.

  در ادامه مدیر کل آموزش و پرورش فارس از پروژه های عمرانی و در حال ساخت مدیریت آموزش و پرورش کازرون بازدید و راهنمایی ها و مشاوره های لازم را ارائه نمودند.

  آذری در بازدید از محل مجموعه بزرگ ورزشی فرهنگیان کازرون که دارای زمین فوتبال چمن مصنوعی، استخر، سالن های چندمنظوره و خوابگاه می باشد، ابراز رضایت کرده و بیان داشت: تکمیل این مجموعه با کیفیت بالا و استاندارهای لازم جهت بهره برداری اولویت سال ۹۶ باشد.

  وی همچنین با بیان اینکه از هم اکنون باید پیش بینی های لازم جهت توسعه و ارتقاء این مجموعه در نظر گرفته شود، اظهار داشت: این مجموعه بزرگ ورزشی می تواند میزبان خوبی برای برگزاری مسابقات بزرگ ورزشی استانی و کشوری باشد.

  در پایان مدیر کل آموزش و پرورش فارس از ساختمان قدیمی مدیریت آموزش و پرورش کازرون (کانون تربیتی شهید عسکری فعلی)، که قدمتی ۷۰ ساله داشته و جزء میراث آموزش و پرورش به شمار می رود، و اکنون با نمای سنتی بازسازی شده است بازدید نمود و ضمن ابراز رضایت و مسرت از بازسازی آن بیان داشت: این ساختمان و سالن آن به خوبی می تواند بخش مهمی از نیازهای آموزش و پرورش کازرون را برآورده کند.

   

  کانون شهید عسکری کازرون    

   

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)



  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.