• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » زدن کلاکت زودهنگام تبلیغاتی با چاشنی برجام در قلعه “سب”
  کد خبر : 2021750

  زدن کلاکت زودهنگام تبلیغاتی با چاشنی برجام در قلعه “سب”

  زدن کلاکت زودهنگام تبلیغاتی با چاشنی برجام در قلعه “سب”Reviewed by on Apr 1Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از  عصرهامون ابلاغیه ای ۱۹ ماده ای که پیشتر در آن خبر از عهده داری ریاست ستاد تبلیغات حسن روحانی توسط معاونین سیاسی و امنیتی استانداری ها(مجریان مستقیم انتخابات)…

  زدن کلاکت زودهنگام تبلیغاتی با چاشنی برجام در قلعه "سب"Reviewed by on Apr 1Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از  عصرهامون ابلاغیه ای ۱۹ ماده ای که پیشتر در آن خبر از عهده داری ریاست ستاد تبلیغات حسن روحانی توسط معاونین سیاسی و امنیتی استانداری ها(مجریان مستقیم انتخابات) و نظارت استانداران  بر عملکرد این ستاد میداد.

    و در بندهای آن اشاره شده بود؛ به صورت فوق العاده ارائه گزارش عملکرد ۳ساله دولت از دی ماه سال گذشته باید اولویت همه مدیران استانی از استاندار گرفته تا مدیران کل و مشاوران و … قرار گیرد و به اینجا نیز ختم نمیشود و فرمان بکارگیری تمام ظرفیت های رسانه ای(دولتی و غیر دولتی) بدون هیچ محدودیتی هم صادر میشود.   حالا پس از این همه جنجال و واکنش ها در رد و تایید این طرح، استاندار سیستان و بلوچستان این مرد سیاسی خود خوانده، کلاکت پلان تبلیغاتی انتخابات سال جاری را در قلعه سب می زند و جالبتر آنکه رابطه معنا داری در این تبلیغ و برجام نهفته است که از رسیدن به هدف اصلی این سناریو به شدت می کاهد.   علی اوسط هاشمی در نطق تبلیغاتی خود در قلعه "سب" میگوید؛ "اگر برجام محصول انتخابات ۹۲ است لازمه محقق شدن اهداف برجام دوام و پشتیبانی شما ملت از منتخبین خودتان است". چراغ سبز تبلیغاتی که کارشناسان سیاسی و اقتصادی معتقدند، چاشنی برجام رشته تبلیغات زودهنگام او را پنبه کرد.   علی ای حال اگر چه دستاورد تراشی برای برجام فرمانی است که از اندرونی دولت صادر شده اما به نظر میرسد مردم احساس توهین خواهند کرد وقتی برای #تقریبا_هیچ برجام دستاورد تراشی می شود.   برجامی که یک روز او را فتح‌الفتوح و یکروز معجزه بزرگ قرن و روز دیگری آفتاب تابان و بزرگترین دستاورد تاریخ انقلاب می خوانند و روزی آن را پیروزی بزرگتر از آزادسازی خرمشهر می نامند که قرار بود همه تحریم ها را یک شبه لغو کند که نه تنها خبری در پس فردای این وعده نبود  بلکه حالا لازمه تحقق اهداف آن را به پشتیبانی از روحانی در انتخابات ۹۶ گره میزنند.   از ده ها تحریم دیگر که به تحریم های قبلی در دوران پسا برجام اضافه شده اگر گذر کنیم باید پرسیده شود برجام جز؛ گرانی و بیکاری، تحقیر ملت در مقابل بیگانگان، از دست دادن فعالیت هسته‌ای حاصل زحمات شبانه‌روزی شهدا و دانشمندان این صنعت ، واگذاری دهها امتیاز نقد و گرفتن وعده های نسیه برای مردم دستاورد دیگری هم داشته است؟! که حالا وعده دوام و تحقق اهداف آن را به پشتیبانی ملت از منتخب سال ۹۲  گره میزنید.   به هر جهت دست های خالی حامیان برجام امروز نمایان تر و زبان گلایه دست اندرکاران آن در بی فرجامی برجام گویا تر است و مردم بخوبی بر این مهم واقفند.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.