• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » فرهنگی و هنری » پذیرش ۱۲ هزارو ۲۰۰ خانوار درپایگاه‌های اسکان فرهنگیان استان همدان
  کد خبر : 2021655

  پذیرش ۱۲ هزارو ۲۰۰ خانوار درپایگاه‌های اسکان فرهنگیان استان همدان

  پذیرش ۱۲ هزارو ۲۰۰ خانوار درپایگاه‌های اسکان فرهنگیان استان همدانReviewed by on Mar 31Rating: مصطفی خزاعی در گفتگو با خبرنگار مهر گفت: روز گذشته ۷۸۴خانوار با جمعیت ۲ هزار و ۸۲۲ نفر در پایگاه‌های اسکان و پذیرش استان همدان حضور یافتند. خزاعی پذیرش میهمانان فرهنگی در این روز را ۵ هزار و ۶۴۴ نفرروز ذکر کرد و…

  پذیرش ۱۲ هزارو ۲۰۰ خانوار درپایگاه‌های اسکان فرهنگیان استان همدانReviewed by on Mar 31Rating:

  مصطفی خزاعی در گفتگو با خبرنگار مهر گفت: روز گذشته ۷۸۴خانوار با جمعیت ۲ هزار و ۸۲۲ نفر در پایگاه‌های اسکان و پذیرش استان همدان حضور یافتند.

  خزاعی پذیرش میهمانان فرهنگی در این روز را ۵ هزار و ۶۴۴ نفرروز ذکر کرد و گفت: از آغاز فعالیت ستادهای اسکان فرهنگیان استان همدان تاکنون ۴۴هزار و ۲۶۱ نفر در قالب ۱۲ هزار و ۲۸۳ خانوار در مراکز اقامتی آموزش و پرورش استان همدان اسکان داده شده‌اند.

  وی افزود: در مجموع تاکنون ۸۸ هزار و ۵۲۲ نفرروز مسافر نوروزی که بیشتر آنها را میهمانان فرهنگی تشکیل می دهند، در پایگاه‌های اسکان فرهنگیان استان همدان مورد پذیرش قرارگرفته اند.

  مدیرکل آموزش و پرورش استان همدان با اشاره به اهمیت کیفیت بخشی به برنامه های اسکان، عنوان کرد: استفاده از تمام ظرفیت ها برای ارائه‌ خدمات مناسب و رضایت‌مندی میهمانان فرهنگی از اولویت های ستاد اسکان فرهنگیان استان همدان است.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.