• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » فرهنگی و هنری » دولت معوقات ۶ ماه گذشته معلمان را نداد/ جیب های خالی در نوروز!
  کد خبر : 2021515

  دولت معوقات ۶ ماه گذشته معلمان را نداد/ جیب های خالی در نوروز!

  دولت معوقات ۶ ماه گذشته معلمان را نداد/ جیب های خالی در نوروز!Reviewed by on Mar 30Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از خبرنگار آموزش و پرورش خبرگزاری فارس، جامعه فرهنگیان سرشار از افرادی فرهیخته و انسان هایی صبور و با انگیزه است که در حال آموزش و ساختن نسل آینده کشور هستند. اما…

  دولت معوقات ۶ ماه گذشته معلمان را نداد/ جیب های خالی در نوروز!Reviewed by on Mar 30Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از خبرنگار آموزش و پرورش خبرگزاری فارس، جامعه فرهنگیان سرشار از افرادی فرهیخته و انسان هایی صبور و با انگیزه است که در حال آموزش و ساختن نسل آینده کشور هستند.
  اما موانع بسیار زیادی بر سر راه این کار وجود دارد و به هر دلیلی اگر در آینده با مشکلاتی در حوزه آموزش مواجه باشیم، به قصور در روزهای کنونی باز میگردد.
  یکی از دغدغه های همیشگی معلمان موضوع معیشتی و از همه مهمتر أرج و قربی است که در جامعه دارند و با بی توجهی این موضوع کم رنگ تر می شود.
  معلمان از مهر ماه سال ١٣٩۵ تا پایان اسفندماه حق التدریس (اضافه کار) خود را دریافت نکردند، این در حالی است که تمام سازمان ها و ادارات در پایان هر ماه اضافه کار همان ماه را به حساب کارکنان خود واریز می کند.
  از چند ماه پیش مسئولان آموزش و پرورش به دفعات از پرداخت به موقع معوقات فرهنگیان سخن گفتند و حتی در یک مورد، وزیر آموزش و پرورش به اشتباه از پرداخت معوقات فرهنگیان تا پایان بهمن ماه خبر داده بود که این موضوع صحت نداشت.
  تا روزهای و دقایق پایانی سال گذشته معلمان در انتظار دریافت حقوق حقه خود بودند که می بایست چندین ماه قبل به آنها پرداخت می شد که در نهایت سال ٩۵ به اتمام رسید و این معوقات پرداخت نشد.
  حق التدریس، حق شاهد، حق الزحمه امتحانات، پاداش پایان خدمت و بسیاری معوقه که سالهاست به معلمان پرداخت نشده و فرهنگیان هم با توجه به نجابتی که دارند، دم نمی زنند.
  بر اساس گزارشی، کشور سنگاپور به این دلیل پیشرفت محسوس و قابل توجه ای در سالهای گذشته پیدا کرد که به موضوع مدارس و معلمان توجه ویژه شد تا نسل آینده آن کشور به خوبی ساخته شد.
  حال با توجه به اینکه اکنون حقوق حقه خود معلمان پرداخت نمی شود، چه انتظاری از ساختن نسل آینده باید داشت.
  امیدواریم توجه به معلمان بیشتر از پیش مورد عنایت قرار گیرد تا نسل آینده کشورمان به خوبی ساخته شود.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.