• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » گاف بزرگ فیلم سازان داعش/ استفاده ناشیانه از یک عکس علیه رئیس دولت اصلاحات
  کد خبر : 2021435

  گاف بزرگ فیلم سازان داعش/ استفاده ناشیانه از یک عکس علیه رئیس دولت اصلاحات

  گاف بزرگ فیلم سازان داعش/ استفاده ناشیانه از یک عکس علیه رئیس دولت اصلاحاتReviewed by on Mar 29Rating: گروه داعش که در آستانه سقوط دو مقر خود در موصل و رقه ویدئوهایی را با هدف برانگیختن اهل سنت ایران تهیه کرده است در فیلم جدید خود یک گاف بزرگ دچار شده است. این گروه تروریستی…

  گاف بزرگ فیلم سازان داعش/ استفاده ناشیانه از یک عکس علیه رئیس دولت اصلاحاتReviewed by on Mar 29Rating:

  گروه داعش که در آستانه سقوط دو مقر خود در موصل و رقه ویدئوهایی را با هدف برانگیختن اهل سنت ایران تهیه کرده است در فیلم جدید خود یک گاف بزرگ دچار شده است. این گروه تروریستی در اشتباه خنده دار تصویر بازدید رئیس دولت اصلاحات از «موزه عبرت ایران» را تحت عنوان شکنجه اهل سنت ایران در حضور رئیس‌جمهور ایران منتشر کرد
  به گزارش ایران ویج به نقل از ایران، در این فیلم  رئیس دولت اصلاحات مقابل عکسی نشان داده می شود که مربوط به شکنجه مبارزان دوران رژیم شاه است و داعشی ها عکس مذکور را به عنوان شکنجه اهل سنت در حضور رییس دولت اصلاحات جا زده اند.
  گروه تروریستی داعش ساعاتی بعد از انتشار ویدئویی به زبان فارسی که در آن ایران را تهدید کرد در دومین ویدئوی خود مولوی عبدالحمید روحانی بلندپایه اهل سنت ایران را تهدید کرد.
  هر دو ویدئو داعش با هدف دامن زدن به نزاع فرقه ای و برانگیختن اختلاف شیعه و سنی تهیه شده است. مولوی عبد الحمید از جمله چهره های شاخص اهل سنت است که علیه جریان تکفیری داعش موضع گرفت و خواستار اتحاد مسلمانان برای مقابله با این جریان انحرافی و خطرناک شد.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.