• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » فرهنگی و هنری » پذیرش ۱۰ هزارو ۶۰۰ خانوار درپایگاه‌های اسکان فرهنگیان استان همدان
  کد خبر : 2021375

  پذیرش ۱۰ هزارو ۶۰۰ خانوار درپایگاه‌های اسکان فرهنگیان استان همدان

  پذیرش ۱۰ هزارو ۶۰۰ خانوار درپایگاه‌های اسکان فرهنگیان استان همدانReviewed by on Mar 29Rating: مصطفی خزاعی در گفتگو با خبرنگار مهر گفت: از آغاز اجرای طرح اسکان میهمانان نوروزی تاکنون ۳۸ هزار و ۱۹۸ نفر در قالب ۱۰هزار و ۵۹۹ خانوار در پایگاه‌های اسکان فرهنگیان استان همدان مورد پذیرش قرار گرفته‌اند. خزاعی گفت: در این مدت ۷۶ هزار…

  پذیرش ۱۰ هزارو ۶۰۰ خانوار درپایگاه‌های اسکان فرهنگیان استان همدانReviewed by on Mar 29Rating:

  مصطفی خزاعی در گفتگو با خبرنگار مهر گفت: از آغاز اجرای طرح اسکان میهمانان نوروزی تاکنون ۳۸ هزار و ۱۹۸ نفر در قالب ۱۰هزار و ۵۹۹ خانوار در پایگاه‌های اسکان فرهنگیان استان همدان مورد پذیرش قرار گرفته‌اند.

  خزاعی گفت: در این مدت ۷۶ هزار و ۳۹۶ نفرروز مسافر نوروزی که اغلب آنها را فرهنگیان تشکیل می دهند، در ستادهای اسکان فرهنگیان استان همدان پذیرش شده‌اند.

  خزاعی با بیان اینکه روز گذشته بیش از ۹۶۰ خانوار شامل ۳ هزار و ۴۵۹ نفر  پذیرش شده اند، افزود: در این روز ۶ هزار و ۹۱۸ نفرروز در مراکز اسکان فرهنگیان استان مورد پذیرش قرار گرفتند.

  وی با اشاره به ظرفیت های فرهنگی و جاذبه های تاریخی استان همدان، این استان را از قطب های گردشگری کشور خواند و عنوان کرد: ستادهای اسکان فرهنگیان استان به صورت شبانه‌روزی در خدمت میهمانان نوروزی به ویژه فرهنگیان هستند.

  وی با بیان اینکه پذیرش و اسکان مسافران نوروزی در ستادهای اسکان فرهنگیان استان با قوت ادامه دارد، عنوان کرد: تلاش می کنیم با ارائه‌ خدمات مناسب به میهمانان، رضایت آنها در ابعاد مختلف جلب شود.

  مدیرکل آموزش و پرورش استان همدان با اشاره به اهمیت کیفیت بخشی به برنامه های اسکان، عنوان کرد: استفاده از تمام ظرفیت ها برای ارائه خدمات مناسب و رضایت‌مندی میهمانان فرهنگی از اولویت های ستادهای اسکان استان است.

  وی با اشاره به ظرفیت های فرهنگی و گردشگری استان همدان به عنوان پایتخت تاریخ و تمدن ایران، عنوان کرد: حضور میهمانان نوروزی از جمله همکاران فرهنگی از نقاط مختلف کشور در این استان چشمگیر است.  

  وی با اشاره به اهمیت کیفیت بخشی به برنامه های اسکان، عنوان کرد: استفاده از تمام ظرفیت‌ها برای ارائه‌ خدمات مناسب و رضایت‌مندی میهمانان فرهنگی از اولویت های ستاد اسکان فرهنگیان استان است.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.