• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » همه ی مردم با شرکت حداکثری در انتخابات امسال قدرت نظام را به رخ دشمنان بکشانند/اعتبار سال۹۶ استان۱۲۰۰میلیاردتومان می باشد/اگر برجام نبود کشوری همانند ونزوئلا داشتیم!
  کد خبر : 2021134

  همه ی مردم با شرکت حداکثری در انتخابات امسال قدرت نظام را به رخ دشمنان بکشانند/اعتبار سال۹۶ استان۱۲۰۰میلیاردتومان می باشد/اگر برجام نبود کشوری همانند ونزوئلا داشتیم!

  همه ی مردم با شرکت حداکثری در انتخابات امسال قدرت نظام را به رخ دشمنان بکشانند/اعتبار سال۹۶ استان۱۲۰۰میلیاردتومان می باشد/اگر برجام نبود کشوری همانند ونزوئلا داشتیم!Reviewed by on Mar 27Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از چرام عصر امروز سید موسی خادمی در آیین کلنگ زنی بیمارستان۳۲ تخت…

  همه ی مردم با شرکت حداکثری در انتخابات امسال قدرت نظام را به رخ دشمنان بکشانند/اعتبار سال۹۶ استان۱۲۰۰میلیاردتومان می باشد/اگر برجام نبود کشوری همانند ونزوئلا داشتیم!Reviewed by on Mar 27Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از چرام عصر امروز سید موسی خادمی در آیین کلنگ زنی بیمارستان۳۲ تخت خوابی شهرستان چرام ضمن تبریک سال نو و امیدواری سالی پر برکت برای مردم کشور و شهرستان بیان کرد: در سال جاری کشورمان با دوانتخابات محلی شورای اسلامی شهر و روستا و  ریاست جمهوری مواجه است که هر دوی آنها در اداره کشور بسیار تاثیر دارند.

  خادمی گفت: شورای شهر و روستا مظهر حاکمیت مردم بر موضوعات داخلی خودشان است و در قانون نظام جمهوری اسلامی نیز پیش بینی شدده است.

  وی  با بیان اینکه مدیریت های محلی کم کم اختیار امور را در اختیار گرفته و مردم کارهای  را خودشان مدیریت می کنند، افزود: با رشد جمعیت، دولت ها با دل کندن از مسئولیت ها و بخشی از اختیارات  آنها در آینده نزدیک به شوراها محول می شود و این نهاد جایگاه بهتری پیدا خواهند کرد.

  استاندار کهگیلویه و بویراحمد تاکید کرد:با توجه به آمار موجود، چهار هزار و ۶۰۰ نفر متقاضی عضویت در شوراها هستند که در یک انتخابات رقابتی بیش از دو هزارو ۵۰۰ نفر آن ها قبول خواهند شد.

  خادمی با اشاره به اینکه مهمتر از انتخابات شورای شهر، انتخابات ریاست جمهوری است ،تصریح کرد: همه صاحب نظران مهمترین موضوع پس از انقلاب در مدیریت اداره کشور را انتخابات ریاست جمهوری عنوان می کنند که این بر اهمیت آن نیز می افزاید.

  وی  گفت : همه مردم با شرکت حداکثری خود در انتخابات قدرت نظام را به رخ دشمنان کشانده و با انتخاب خود بزگ زرینی دیگر برای جمهوری اسلامی در منطقه و جهان بالاتر رقم می زنند.
  استاندار  کهگیلویه وبویراحمد با بیان اینکه مردم این استان همیشه در انتخابات خوب شرکت کرده اند، بیان کرد:  این بهار که نشان دهنده اعتدال است، مردم بار دیگر در انتخابات این بهار را نشان خواهند داد.

  خادمی با بیان اینکه عمق توسعه نیافتگی استان بسیار بالا است، ادامه داد: اگر همه ما باهم باشیم معلوم نیست بتوانیم برای رفع این مشکلات موفق شویم چه برسد به اینکه بخواهیم انرژی همدیگر را خنثی کنیم.

  وی بمهمترین دغدغه خود را کمک به رشد و توسعه استان عنوان کرد و افزود: هر غرور و تکبری را کنار گذاشتم تا شاید منجر به کمک به مردم شود و این سیاست ماست که بحمدالله تاکنون جواب داده است.

  استاندار کهگیلویه و بویراحمد اظهار کرد: در نظام بودجه بندی یک دولت شروع به کار کردن و گنجاندن بسیار مهم و دشوار است چرا که با همین وضعیت مشکلات مهم شهرستان همچون پروژه آبرسانی و جاده های ارتباطی در دستور کار است .

   خادمی با بیان اینکه در سال۹۱ درآمد نفت ۱۳۰میلارد دلار بود، ادامه داد: در سال۹۵  این درامد به ۳۳میلیارد  دلار رسیده است و دولت نیز همانند یک خانواده بوده که حقوق۲ میلیونی آن به ۵۰هزار تومان رسیده است.

  اگر برجام نبود شاید کشوری همانند ونزوئلا داشتیم

  وی افزود:دولت در سال۹۴ و  95با چنین مشکلی روبرو شد و درآمدهای دولت اینگونه کاهش یافت، بنابراین اگر آثار برجام طوری که ما توانستیم محدودیت های فروش نفت را حذف کنیم و همچنین مدیرت دولت در این مباحث نبود، شاید کشوری همانند ونزویلا داشتیم.

  استاندار کهگیلویه وبویراحمد در پایان سخنانش اضافه کرد: با این شرایط کشور مدیریت شد و برخی پروژه ها به این علت کمبود اعتبار داشتند، همین استان ما امسال نزدیک به۱۲۰۰میلیارد تومان اعتبار در اختیارش گذاشته شد که نسبت به گذشته افزایش ۱۰۰درصدی داشته است.

   

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.