• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » ایران خواستار پایان بخشیدن هرچه سریعتر به جنگ و خونریزی در یمن شد
  کد خبر : 2021035

  ایران خواستار پایان بخشیدن هرچه سریعتر به جنگ و خونریزی در یمن شد

  ایران خواستار پایان بخشیدن هرچه سریعتر به جنگ و خونریزی در یمن شدReviewed by on Mar 26Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از خبرگزاری مهر ، دراین بیانیه آمده است: درحالی دو سال از آغاز تجاوز و یک جنگ نافرجام و ویرانگرعلیه مردم و کشور یمن می گذرد که به اعتراف مقام ها و…

  ایران خواستار پایان بخشیدن هرچه سریعتر به جنگ و خونریزی در یمن شدReviewed by on Mar 26Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از خبرگزاری مهر ، دراین بیانیه آمده است: درحالی دو سال از آغاز تجاوز و یک جنگ نافرجام و ویرانگرعلیه مردم و کشور یمن می گذرد که به اعتراف مقام ها و سازمانهای بین المللی تا کنون هزاران نفر ازجمله زنان و کودکان، قربانی این جنگ خانمانسوز شده و بیش از ۱۸ میلیون شهروند یمنی نیازمند کمک های انسانی گردیده و ۸ میلیون نفر از جمله کودکان در شرف سوء تغذیه، قحطی و گرسنگی قرار گرفته اند.

  نابودی عمدی زیرساخت های این کشور فقیر با شعار دروغین بازگرداندن امید و بمباران مستمرمراکز درمانی و آموزشی یمن به عنوان دیگر نتایج این جنگ ظالمانه است. بی تردید استمرار این وضعیت نه تنها برای هیچ یک از کشورهای منطقه سودی نخواهد داشت بلکه موجب بی ثباتی و ناامنی در منطقه شده است.

  خلاء قدرت به وجود آمده بر اثر جنگ و درگیری نظامی در یمن زمینه مناسبی را برای رشد پدیده خطرناک تروریسم و افزایش فعالیت گروههای تروریستی در نقاط مختلف این کشور فراهم کرده که این امر صلح، ثبات و امنیت منطقه و جامعه بین المللی را مورد تهدید قرار داده است.

  جمهوری اسلامی ایران با تاکید بر طرح چهار ماده ای خود مبنی بر توقف هرچه سریعتر جنگ و خونریزی، ارسال کمک های انسان دوستانه و رفع محاصره ظالمانه اقتصادی و انسانی مردم یمن، آغاز گفتگوهای سیاسی و تشکیل دولت وحدت ملی، از جامعه جهانی دعوت می کند تلاش و اقدامات خود را برای کاهش درد و رنج مردم یمن به ویژه کودکان و زنان آن کشور افزایش دهد.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.