• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » فرهنگی و هنری » پذیرش ۷۲۰۰ خانوار در پایگاه‌های اسکان فرهنگیان استان همدان
  کد خبر : 2020891

  پذیرش ۷۲۰۰ خانوار در پایگاه‌های اسکان فرهنگیان استان همدان

  پذیرش ۷۲۰۰ خانوار در پایگاه‌های اسکان فرهنگیان استان همدانReviewed by on Mar 25Rating: مصطفی خزاعی در گفتگو با خبرنگار مهر گفت: روز گذشته ۷۹۷ خانوار با جمعیت ۲ هزار و ۸۷۰نفر در پایگاه‌های اسکان و پذیرش استان همدان حضور یافتند. خزاعی پذیرش میهمانان فرهنگی در این روز را ۵ هزار و ۷۴۰ نفرروز ذکر و…

  پذیرش ۷۲۰۰ خانوار در پایگاه‌های اسکان فرهنگیان استان همدانReviewed by on Mar 25Rating:

  مصطفی خزاعی در گفتگو با خبرنگار مهر گفت: روز گذشته ۷۹۷ خانوار با جمعیت ۲ هزار و ۸۷۰نفر در پایگاه‌های اسکان و پذیرش استان همدان حضور یافتند.

  خزاعی پذیرش میهمانان فرهنگی در این روز را ۵ هزار و ۷۴۰ نفرروز ذکر و عنوان کرد: از آغاز فعالیت ستادهای اسکان فرهنگیان استان همدان تاکنون ۲۶ هزار و ۱۲۴ نفر در قالب ۷هزار و ۲۴۴ خانوار در مراکز اقامتی آموزش و پرورش استان همدان اسکان داده شده اند.

  وی افزود: در مجموع  ۵۲ هزار و ۲۴۸ نفرروز مسافر نوروزی که بیشتر آنها را میهمانان فرهنگی تشکیل می دهند، در پایگاه‌های اسکان فرهنگیان استان همدان مورد پذیرش قرارگرفته اند.

  وی با اشاره به ظرفیت های فرهنگی و جاذبه های تاریخی استان همدان، این استان را از قطب های گردشگری کشور خواند و عنوان کرد: ستادهای اسکان فرهنگیان استان به صورت شبانه‌روزی در خدمت میهمانان نوروزی به ویژه فرهنگیان هستند.

  وی با بیان اینکه پذیرش و اسکان مسافران نوروزی در ستادهای اسکان فرهنگیان استان با قوت ادامه دارد، عنوان کرد: تلاش می کنیم با ارائه‌ خدمات مناسب به میهمانان، رضایت آنها در ابعاد مختلف جلب شود.

  مدیرکل آموزش و پرورش استان همدان با اشاره به اهمیت کیفیت بخشی به برنامه های اسکان، عنوان کرد: استفاده از تمام ظرفیت ها برای ارائه خدمات مناسب و رضایت‌مندی میهمانان فرهنگی از اولویت های ستادهای اسکان استان است.

  وی با اشاره به ظرفیت های فرهنگی و گردشگری استان همدان به عنوان پایتخت تاریخ و تمدن ایران، عنوان کرد: حضور میهمانان نوروزی از جمله همکاران فرهنگی از نقاط مختلف کشور در این استان چشمگیر است.  

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.