• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » فرهنگی و هنری » اسکان بیش از دوهزار و ۶۰۰ مسافر در ستادهای اسکان فرهنگیان آران
  کد خبر : 2020814

  اسکان بیش از دوهزار و ۶۰۰ مسافر در ستادهای اسکان فرهنگیان آران

  اسکان بیش از دوهزار و ۶۰۰ مسافر در ستادهای اسکان فرهنگیان آرانReviewed by on Mar 24Rating: محمود منصوری در گفت و گو با خبرنگار مهر اظهار داشت: تا پایان روز سوم فروردین ماه ۷۰۰ خانواده در قالب دو هزار و ۶۰۰ نفر در ۵۶۲ کلاس محل اسکان مسافران فرهنگی مستقر شده اند. وی اظهار کرد:…

  اسکان بیش از دوهزار و ۶۰۰ مسافر در ستادهای اسکان فرهنگیان آرانReviewed by on Mar 24Rating:

  محمود منصوری در گفت و گو با خبرنگار مهر اظهار داشت: تا پایان روز سوم فروردین ماه ۷۰۰ خانواده در قالب دو هزار و ۶۰۰ نفر در ۵۶۲ کلاس محل اسکان مسافران فرهنگی مستقر شده اند.

  وی اظهار کرد: امسال ۲۴ مدرسه برای اسکان مسافران نوروزی آران و بیدگل آماده شده بود که در سه روز نخست امسال تمام مدارس در نظر گرفته شده از گردشگر پر شده است.

  مسئول ستاد اسکان فرهنگیان آران و بیدگل تصریح کرد: از این تعداد، چهار باب کلاس به صورت رزرو و برای اسکان سرریز مسافران اختصاص یافته بود. همچنین یک باب مدرسه‌ هشت کلاسه در شهر ابوزیدآباد و شش مدرسه در نوش آباد نیز برای پذیرایی از مسافران نوروزی آماده شده است.

  وی با بیان اینکه خدمات اداره آموزش و پرورش شهرستان تا ۱۱ فروردین به مسافران ارائه می‌شود، به دسته بندی مدارس بر اساس امکانات رفاهی اشاره کرد و ادامه داد: برای ارتقای بهتر خدمات ارائه شده، امسال ۲۰ کلاس دیگر نیز تجهیز شده و به درجه «الف» رسید است.

  پایگاه مرکزی اسکان نوروزی اداره آموزش و پرورش آران و بیدگل در مدرسه ادب، در میدان آزادگان آران و بیدگل دائر است.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.