• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » فرهنگی و هنری » پذیرش ۴۰ هزار نفرروز در پایگاه‌های اسکان فرهنگیان استان همدان
  کد خبر : 2020631

  پذیرش ۴۰ هزار نفرروز در پایگاه‌های اسکان فرهنگیان استان همدان

  پذیرش ۴۰ هزار نفرروز در پایگاه‌های اسکان فرهنگیان استان همدانReviewed by on Mar 23Rating: مصطفی خزاعی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: از آغاز اجرای طرح اسکان میهمانان نوروزی تاکنون ۵ هزار و ۴۴۴ خانوار با جمعیت ۱۹ هزار و ۵۹۹ نفر مسافر نوروزی در ستادهای اسکان فرهنگیان استان پذیرش شده اند. وی افزود:…

  پذیرش ۴۰ هزار نفرروز در پایگاه‌های اسکان فرهنگیان استان همدانReviewed by on Mar 23Rating:

  مصطفی خزاعی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: از آغاز اجرای طرح اسکان میهمانان نوروزی تاکنون ۵ هزار و ۴۴۴ خانوار با جمعیت ۱۹ هزار و ۵۹۹ نفر مسافر نوروزی در ستادهای اسکان فرهنگیان استان پذیرش شده اند.

  وی افزود: براساس آمار استخراج شده از سامانه‌ اسکان فرهنگیان، در مجموع تاکنون ۳۹ هزار و ۱۹۸ نفرروز میهمان در مراکز اسکان استان همدان اسکان یافته‌اند.

  خزاعی اسکان مسافران نوروزی در روز گذشته را ۴ هزار و ۳۱۷ نفر در قالب هزار و ۱۹۹ خانوار ذکر کرد و افزود: در این روز ۸ هزار و ۶۳۴ نفرروز میهمان در پایگاه‌های اسکان استان همدان مورد پذیرش قرار گرفتند.

  وی با بیان اینکه پذیرش و اسکان مسافران نوروزی در ستادهای اسکان فرهنگیان استان با قوت ادامه دارد، عنوان کرد: تلاش می کنیم با ارائه‌ خدمات مناسب به میهمانان، رضایت آنها در ابعاد مختلف جلب شود.

  مدیرکل آموزش و پرورش استان همدان با اشاره به اهمیت کیفیت بخشی به برنامه های اسکان، عنوان کرد: استفاده از تمام ظرفیت ها برای ارائه خدمات مناسب و رضایت‌مندی میهمانان فرهنگی از اولویت های ستادهای اسکان استان است.

  وی با اشاره به ظرفیت های فرهنگی و گردشگری استان همدان به عنوان پایتخت تاریخ و تمدن ایران، عنوان کرد: حضور میهمانان نوروزی از جمله همکاران فرهنگی از نقاط مختلف کشور در این استان چشمگیر است.  

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.