• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , سیاسی » نیروهای یمنی ضربه سنگینی به ارتش عربستان وارد کردند
  کد خبر : 2020623

  نیروهای یمنی ضربه سنگینی به ارتش عربستان وارد کردند

  نیروهای یمنی ضربه سنگینی به ارتش عربستان وارد کردندReviewed by Iranvij-2 on Mar 23Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از خبرگزاری مهر به نقل از العالم، نیروهای ارتش و کمیته های مردمی یمن در عملیاتی منحصر به فرد بر علیه مواضع نظامی سعودی ها در «عسیر» خسارتها و تلفات سنگینی را وارد کردند. نیروهای…

  نیروهای یمنی ضربه سنگینی به ارتش عربستان وارد کردندReviewed by Iranvij-2 on Mar 23Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از خبرگزاری مهر به نقل از العالم، نیروهای ارتش و کمیته های مردمی یمن در عملیاتی منحصر به فرد بر علیه مواضع نظامی سعودی ها در «عسیر» خسارتها و تلفات سنگینی را وارد کردند.

  نیروهای یمنی در طی این عملیات به پایگاه «المسیال» و مرکز فرماندهی «علیب» که وابسته به گارد مرزی عربستان در عسیر است، حمله کردند.

  بارزترین عملیات نیروهای یمنی طی ساعتهای گذشته در «جیزان» بود، به صورتی که در آن عملیات ۴۰ نظامی سعودی از جمله چند افسر در حمله نیروهای یمنی به پایگاه های نظامی «الدفینیه»، «الکرس»، «القرن»، «قائم زبید» کشته و یا مجروح شدند.

  نیروهای یمنی همچنین عملیاتی را نزدیک گذرگاه «الخضراء» در نجران انجام دادند که در این عملیات نیروهای یمنی به پاکسازی کوه های «علیب» مقابل گذرگاه الخضراء پرداختند و در جریان آن شمار قابل توجهی از مزدوران عربستان سعودی کشته شدند. نیروهای یمنی شماری از آنان را نیز به اسارت گرفتند.

  یگان موشکی ارتش و کمیته های مردمی هم به وسیله یک فروند موشک «اورگن» پایگاه گارد ملی سعودی را هدف قرار دادند و چندین موشک کاتیوشا نیز به سوی پایگاه پشتیبانی «الشرفه» و اردوگاه «بلیالین» شلیک کردند.

  یک فروند موشک “زلزال ۱” نیز به سوی محل استقرار نظامیان سعودی در غرب منطقه «مثعن» شلیک شد. پایگاه نظامی «الخشل» نیز با موشکهای کاتیوشا مورد هدف قرار گرفت.

  محل تجمع مزدوران سعودی در کوه «صلب» در استان «نهم» نیز با موشک گراد مورد هدف قرار گرفت که بر اثر آن شماری از مزدوران از پا درآمدند.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.