• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » یکی از خطرناکترین اشکال تروریسم ضربه زدن به هویت فرهنگی است
  کد خبر : 2020565

  یکی از خطرناکترین اشکال تروریسم ضربه زدن به هویت فرهنگی است

  یکی از خطرناکترین اشکال تروریسم ضربه زدن به هویت فرهنگی استReviewed by on Mar 22Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از خبرگزاری مهر به نقل از سانا، «بشار اسد» رئیس جمهور سوریه روز چهارشنبه با یک هیات پارلمانی از تونس دیدار کرد. بشار اسد در دیدار با هیات نمایندگان جبهه مردمی احزاب ملی تونس…

  یکی از خطرناکترین اشکال تروریسم ضربه زدن به هویت فرهنگی استReviewed by on Mar 22Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از خبرگزاری مهر به نقل از سانا، «بشار اسد» رئیس جمهور سوریه روز چهارشنبه با یک هیات پارلمانی از تونس دیدار کرد.

  بشار اسد در دیدار با هیات نمایندگان جبهه مردمی احزاب ملی تونس تاکید کرد که یکی از خطرناک ترین اشکال تروریسم که سوریه و منطقه با آن مواجه هستند تلاش برای ضربه زدن به هویت و فرهنگ عربی و خدشه وارد کردن به حس میهن پرستی از طریق ترویج افکار افراط گرایانه مبتنی بر کنار زدن دیگران است.

  رئیس جمهور سوریه همچنین بر اهمیت نقش احزاب سیاسی و نهادهای مردمی در رویارویی با این جنگ عقیدتی و فرهنگی از طریق بررسی علل وخامت اوضاع کشورهای عربی و تلاش برای در پیش گرفتن اسلوب ملی و انقلابی جامع از طریق گفتمان حزبی و اجتماعی عمیق تاکید کرد.

  از سوی دیگر اعضای هیات تونسی نیز تاکید کردند که سوریه به دلیل قرار گرفتن در راس مقاومت علیه طرح های غربی-صهیونیستی در معرض این هجمه هولناک قرار گرفته است.

  اعضای این هیات همچنین ضمن اعلام همبستگی با سوریه و مردم این کشور از پایداری بی نظیر آنها در رویارویی با تروریسم تمجید کردند.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.