• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » فرهنگی و هنری » اسکان بیش از ۲۱۰۰۰ نفر در مدارس و مراکز رفاهی فرهنگیان گلستان
  کد خبر : 2020542

  اسکان بیش از ۲۱۰۰۰ نفر در مدارس و مراکز رفاهی فرهنگیان گلستان

  اسکان بیش از ۲۱۰۰۰ نفر در مدارس و مراکز رفاهی فرهنگیان گلستانReviewed by on Mar 22Rating: محمدعلی نوروزی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: از ابتدای فعالیت ستادهای اسکان نوروزی تاکنون ۲۱ هزار و ۷۹۹ نفر روز در مراکز ستاد اسکان گلستان پذیرش‌شده‌اند که شامل دو هزار و ۸۸۳ خانوار بوده‌اند. وی تصریح کرد:…

  اسکان بیش از ۲۱۰۰۰ نفر در مدارس و مراکز رفاهی فرهنگیان گلستانReviewed by on Mar 22Rating:

  محمدعلی نوروزی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: از ابتدای فعالیت ستادهای اسکان نوروزی تاکنون ۲۱ هزار و ۷۹۹ نفر روز در مراکز ستاد اسکان گلستان پذیرش‌شده‌اند که شامل دو هزار و ۸۸۳ خانوار بوده‌اند.

  وی تصریح کرد: از آمار فوق دو هزار و ۷۰۷ خانوار شامل ۲۰ هزار و ۴۶۵ نفر در مدارس استان گلستان و ۱۷۶ خانوار شامل یک هزار و ۳۳۴ نفر روز در مراکز رفاهی گلستان اسکان داشته‌اند.

  نوروزی گفت: بر اساس بازدیدهای به‌عمل‌آمده توسط بازرس‌های استانداری، میراث فرهنگی و مسئولین آموزش‌وپرورش رضایت نسبی برای همکاران فرهنگی فراهم‌شده است.

  رئیس اداره تعاون و رفاه آموزش‌وپرورش گلستان گفت: ۱۸۵ مدرسه با یک هزار و ۵۸۷ کلاس درس، در ۳ گروه «ویژه، الف و ب» برای پذیرش و اسکان مسافران فرهنگی و غیرفرهنگی در نوروز ۱۳۹۶ در گلستان در نظر گرفته‌شده است.

  وی تصریح کرد: واحدهای آماده‌شده شامل ۲۶۳ کلاس در گروه ویژه، ۷۸۲ کلاس در گروه الف و ۵۴۲ کلاس در گروه ب مجهز به امکانات رفاهی برای اسکان نوروزی است.

  رئیس اداره تعاون و رفاه آموزش‌وپرورش گلستان بابیان اینکه پذیرش اسکان نوروزی در مدارس استان گلستان از ۲۷ اسفند ۹۵ آغازشده و تا ۱۲ فروردین ۹۶ ادامه خواهد داشت، افزود: همه مسافران می‌توانند از امکانات اسکان ستاد آموزش‌وپرورش استفاده کرده و این امر تنها مختص به فرهنگیان نیست.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.