• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » فرهنگی و هنری » پذیرش ۹۷۰۰ نفر در پایگاه‌های اسکان فرهنگیان استان همدان
  کد خبر : 2020509

  پذیرش ۹۷۰۰ نفر در پایگاه‌های اسکان فرهنگیان استان همدان

  پذیرش ۹۷۰۰ نفر در پایگاه‌های اسکان فرهنگیان استان همدانReviewed by on Mar 22Rating: مصطفی خزاعی در گفتگو با خبرنگار مهر گفت:  از آغاز اجرای طرح اسکان میهمانان نوروزی تاکنون ۹ هزار و ۷۶۱ نفر در پایگاه‌های اسکان فرهنگیان استان همدان پذیرش شده اند. وی گفت: در این مدت بیش از ۱۹ هزار و ۵۰۰ نفرروز…

  پذیرش ۹۷۰۰ نفر در پایگاه‌های اسکان فرهنگیان استان همدانReviewed by on Mar 22Rating:

  مصطفی خزاعی در گفتگو با خبرنگار مهر گفت:  از آغاز اجرای طرح اسکان میهمانان نوروزی تاکنون ۹ هزار و ۷۶۱ نفر در پایگاه‌های اسکان فرهنگیان استان همدان پذیرش شده اند.

  وی گفت: در این مدت بیش از ۱۹ هزار و ۵۰۰ نفرروز مسافر نوروزی که اغلب آنها را فرهنگیان تشکیل می دهند، در ستادهای اسکان فرهنگیان استان پذیرش شده‌اند.

  خزاعی افزود: تاکنون ۲ هزار و ۷۱۱ خانوار در مراکز اسکان فرهنگیان استان همدان مورد پذیرش قرار گرفته اند.

  مدیرکل آموزش و پرورش استان همدان با اشاره به اهمیت کیفیت بخشی به برنامه های اسکان، عنوان کرد: استفاده از تمام ظرفیت ها برای ارائه خدمات مناسب و رضایت‌مندی میهمانان فرهنگی از اولویت های ستادهای اسکان استان است.

  وی با اشاره به ظرفیت های فرهنگی و گردشگری استان همدان به عنوان پایتخت تاریخ و تمدن ایران، عنوان کرد: حضور میهمانان نوروزی از جمله همکاران فرهنگی از نقاط مختلف کشور در این استان چشمگیر است.  

  وی افزود: در طرح نوروزی امسال ۱۹ پایگاه اسکان فرهنگیان در استان همدان تدارک دیده شده که اسکان مسافران در یک‌هزار و ۹۴۵ اتاق انجام می‌شود.

  مدیرکل آموزش و پرورش استان همدان بیان کرد: امسال ۲۲۵ اتاق ویژه، یک‌هزار و ۳۴۹ اتاق در سطح گروه «الف» و ۳۲۵ اتاق در سطح گروه «ب» در سراسر استان آماده پذیرایی از مسافران نوروزی است.

  وی با تاکید بر اینکه با این تعداد از اتاق به صورت روزانه می‌توانیم ۸۰۰۰ نفر از مسافران را پذیرش کنیم، افزود: ظرفیت هر اتاق برای هر خانوار پنج نفر است.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.