• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , سیاسی » قطر از ستاره خالی شد!
  کد خبر : 2020488

  قطر از ستاره خالی شد!

  قطر از ستاره خالی شد!Reviewed by Iranvij-2 on Mar 21Rating: لیگ ستارگان قطر با حضور ۱۳ ملی پوش لژیونر از کشورهای مختلف جهان یکی از لیگ های معتبر در قاره ی آسیا به شمار می رود.به گزارش ایران ویج به نقل از “ورزش سه”، با شروع مسابقات مقدماتی جام جهانی در تمامی قاره ها و…

  قطر از ستاره خالی شد!Reviewed by Iranvij-2 on Mar 21Rating:

  لیگ ستارگان قطر با حضور ۱۳ ملی پوش لژیونر از کشورهای مختلف جهان یکی از لیگ های معتبر در قاره ی آسیا به شمار می رود.
  به گزارش ایران ویج به نقل از “ورزش سه”، با شروع مسابقات مقدماتی جام جهانی در تمامی قاره ها و تعطیل شدن لیگ های داخلی، ۱۳ لژیونر لیگ قطر تیم های خود را ترک کردند تا این موضوع برای رسانه های این کشور تبدیل به سوژه ای جالب شود. لیگ ستارگان قطر که در یک دهه گذشته با جذب بازیکنان نامدار تلاش زیادی برای ارتقای فوتبال خود انجام داده، حالا با حضور ستاره هایی از قاره های آسیا، اروپا و آفریقا کیفیت خود را به رخ دیگر لیگ های خاورمیانه کشیده است. پورعلی گنجی و منتظری از ایراندو مدافع تیم ملی سهم کشور ایران از لیگ ستارگان قطر است. البته ایرانی های دیگری از جمله مجتبی جباری، رحیم زهیوی و مهرداد پولادی در لیگ ستارگان قطر حضور دارند که هر کدام بنا به دلایلی در ترکیب تیم ملی ایران حضور ندارند. پورعلی گنجی در سال گذشته یکی از چهره های تاثیر گذار تیم السد بوده و پژمان منتظری نیز سالهای زیادی است که در تیم هایی مانند ام صلال و الاهلی در این لیگ به درخشش مشغول است. ازبکستان، سوریه و کره جنوبی مانند ایرانمیونگ جین کو از الریان، کوک یونگ هان از الغرافه و تائه هی نام از الریان سه نماینده لیگ ستارگان قطر در تیم ملی کره جنوبی هستند که باید در دیدارهای رقیب ایران در مسابقات مقدماتی جام جهانی برای اشتلیکه به میدان بروند. کره جنوبی نیز مانند قطر در گروه اول مسابقات مقدماتی جام جهانی در آسیا حضور دارد و سه بازیکن تاثیر گذار این تیم مانند ایران، در لیگ قطر حضور دارند.
  سردار رشیدوف و تیمور عبدالخالق دو مهاجم تیم ملی ازبکستان هستند که در لیگ ستارگان قطر حضور دارند و با دعوت بابایان به اردوی این تیم در تاشکند دعوت شدند تا برای رقابت در گروه یک مقدماتی جام جهانی آماده شوند.محمود مواس مهاجم ام صلال نیز نماینده تیم ملی سوریه در لیگ ستارگان قطر است تا به این ترتیب با حضور لژیونرهایی از ایران، کره جنوبی، ازبکستان و سوریه تمامی تیم های گروه یک در این لیگ نماینده داشته باشند. لژیونرهایی از اروپا برای اعتبار لیگ قطرولادیمیر ویز هافبک ملی پوش تیم ملی اسلواکی از بازیکنان اصلی الغرافه به شمار می رود با ۲۷ سال سن از بازیکنان اصلی تیم ملی اسلواکی است که سابقه حضور در جام جهانی و یورو را نیز در کارنامه خود دارد.کریستین نمث مهاجم ۲۸ ساله تیم ملی مجارستان دیگر لژیونر اروپایی تیم ملی قطر است که به اردوی کشورش برای برگزاری بازی های مقدماتی جام جهانی دعوت شده است. نمث باید در دیدارهای مقدماتی جام جهانی برابر تیم ملی پرتغال به میدان برود تا نبرد سختی پیش روی او باشد.دراگوس گریگور ۳۰ ساله نیز سومین نماینده فوتبال اروپا در لیگ قطر است که به تیم ملی رومانی برای دیدار برابر دانمارک و لهستان دعوت شده است. این مدافع که از لیگ فرانسه به فوتبال قطر مهاجرت کرده، از بازیکنان اصلی تیم ملی رومانی است که در لیگ قطر نیز نمایش های قابل قبولی داشته است. آفریقایی های ملی پوش نیز در قطر حضور دارندیوسف المساکنی مهاجم تیم ملی تونس که در لخویا حضور دارد، برای دیدارهای مقدماتی جام جهانی به تیم ملی کشورش دعوت شده است تا آفریقایی ها نیز در لیگ قطر لژیونر داشته باشند. مساکنی با پیراهن تونس برابر کامرون و مراکش دو دیدار دوستانه برگزار خواهد کرد.
  احمد یاسین ستاره تیم ملی عراق نیز دیگر بازیکن آسیایی است که در تیم ملی کشورش حضور دارد و روز سوم فروردین در تهران به مصاف استرالیا خواهد رفت تا با این بازیکن، لیگ ستارگان قطر ۱۳ ستاره ملی پوش در اختیار داشته باشد.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.