ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

صفحه اصلی » آخرین خبر , اجتماعی , اخبار پربازدید , مطالب برگزیده سایت » سرنوشت مبهم ۵ نفر در سونامی شهرستان دیّر
کد خبر : 2020254

سرنوشت مبهم ۵ نفر در سونامی شهرستان دیّر

  حمزه اعتماد امروز از بوشهر اظهار داشت: در سونامی امروز بندر دیر استان بوشهر، ۱۰ نفر از مرگ حتمی نجات یافتند و از سرنوشت ۵۵ نفر دیگر خبری در دسترس نیست. وی اضافه کرد: براساس بررسی‌های انجام شده از ۵ نفر فرد مفقود شده، ۴ نفر از گردشگران نوروزی هستند که در کنار ساحل اقدام…

۷۰

 

حمزه اعتماد امروز از بوشهر اظهار داشت: در سونامی امروز بندر دیر استان بوشهر، ۱۰ نفر از مرگ حتمی نجات یافتند و از سرنوشت ۵۵ نفر دیگر خبری در دسترس نیست.

وی اضافه کرد: براساس بررسی‌های انجام شده از ۵ نفر فرد مفقود شده، ۴ نفر از گردشگران نوروزی هستند که در کنار ساحل اقدام به برپایی چادر کرده بودند.

فرماندار شهرستان دیّر عنوان کرد: این حادثه کاملا غیرمنتظره بود و سبب شد که مردمی که در حاشیه ساحل بندر دیر اقدام به برپایی چادر کرده بودند را کاملا غافگیر کند.

وی افزود: سونامی سبب شد که تاسیسات شهری، منازل مسکونی، اموال مردم و علی‌الخصوص قایق‌های صیادی و خودروهای پارک شده در کنار خیابان ساحلی بندر دیر مورد آسیب جدی قرار گیرند که هنوز برآورد مشخصی از میزان این خسارات نشده است.

اعتماد با اشاره به مصدومیت ۷ نفر در سونامی امروز بندر دیر گفت: همه مصدومین به بیمارستان بندر کنگان اعزام شده‌اند که بر اساس پیگیری‌های انجام شده حال مصدومین وخیم نیست.

وی با بیان اینکه سونامی امروز مشکلاتی برای خودروهای مسافرین و گردشگران نوروزی ایجاد کرد، اظهار داشت: این مسافران هم‌اکنون در مکان های سرپوشیده اسکان داده شده‌اند.

فرماندار شهرستان دیّر متذکر شد: با وجود اینکه شرایط طبیعی بر بندر دیر حاکم نیست اما تمامی مسؤولان شهرستان دیر در آماده‌باش کامل هستند و با توجه به احتمال افزایش بارندگی‌ها در طی دو روز آینده، در حال مدیریت این شرایط هستند.

منبع: فارس
کلیدواژه ها :
دوره های نوروزی عصر شبکه

مطالب مرتبط

ویژه های ایران ویج

دیدگاهها (۰);کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

آخرین اخبار و مطالب

پربحث ترین های هفته

Sorry. No data so far.