• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اخبار پربازدید , سیاسی » چپاول بیت المال توسط شبکه های عنکبوتی/ رشوه خواری مافیای بومهن
  کد خبر : 2019935

  چپاول بیت المال توسط شبکه های عنکبوتی/ رشوه خواری مافیای بومهن

  چپاول بیت المال توسط شبکه های عنکبوتی/ رشوه خواری مافیای بومهنReviewed by Iranvij-2 on Mar 16Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از خبرنگار مهر، ظهر امروز با حضور حمیدرضا توسلی‌پور فرمانده سپاه و جمعی از پیشکسوتان عرصه جهاد و شهادت در شهرستان پردیس از حیدر فتاحی، دادستان پردیس و فرزند شهید فتاحی تقدیر شد….

  چپاول بیت المال توسط شبکه های عنکبوتی/ رشوه خواری مافیای بومهنReviewed by Iranvij-2 on Mar 16Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از خبرنگار مهر، ظهر امروز با حضور حمیدرضا توسلی‌پور فرمانده سپاه و جمعی از پیشکسوتان عرصه جهاد و شهادت در شهرستان پردیس از حیدر فتاحی، دادستان پردیس و فرزند شهید فتاحی تقدیر شد.

  حیدر فتاحی در جمع پیشکسوتان عرصه جهاد و شهادت، اظهار داشت: دشمنان نظام و انقلاب در داخل و خارج کشور عهد بستند تا نظام اسلامی ما که با پشتوانه خون شهدا تشکیل و تداوم یافته را زیر سوال برده و تخریب کنند.

  وی با بیان اینکه دشمنان به دنبال این هستند که نظام را تحت سلطه خود قرار دهند، گفت: واقعیت این است که اگر هوشیاری بسیجیان، ولایتمداران، دلدادگان نظام و اقشار مختلف این مرز و بوم نبود دچار مشکل ‌می شدیم.

  فتاحی افزود: در تاریخچه انقلاب مشخص است که هزاران گروهک ضد انقلاب و منافقین و چندین اپوزوسیون داخلی که با حمایت امپریالیسم و سرویس‌های جاسوسی موساد و رژیم صیهونیستی تلاش کردند به نظام ما صدمه بزنند.

  دادستان عمومی و انقلاب شهرستان پردیس ادامه داد: اعتقاد داریم کشور با نظارت حضرت مهدی(عج) اداره می شود، و این یک شعار نیست و در دین، خون و مکتب انقلاب وجود دارد و این نظام تا انقلاب مهدی ادامه خواهد داشت.

  اگر بچه حزب اللهی ها نبودند در فتنه ۸۸ کشور آسیب می دید

  وی با اشاره به فتنه سال ۸۸، اظهار کرد: بعد از پیروزی انقلاب، بارها مورد هجوم دشمنان قرار گرفتیم، که اگر حضور بچه حزب‌اللهی ها نبود حتما کشور آسیب می دید، فتنه سال ۸۸ هم دل رهبری را به درد آورد.

  فتاحی اضافه کرد: این افراد در اسناد محرمانه خود دارند که به سمت و سوی تغییر نظام حرکت کردند، که با تدابیر رهبری، دست‌های پنهان حضرت امام زمان(عج) افراد ولایی، و رشادت‌های ‌بسیجیان جلوی این افراد را گرفتند.

  دادستان عمومی و انقلاب شهرستان پردیس گفت: در تمام نظام‌های دنیا مانند فرانسه و انگلیس به چند کشور امپریالیسم باج میدهند، حتی کشور آمریکا به رژیم‌صیهونیستی این اتفاق می‌افتند.

  وی افزود: در حکومت‌های اروپایی، آمریکایی، آفریقایی و حتی قاره آسیا به استعمارگران باج میدهند، اما تنها کشوری که سر خود را بالا نگه داشته، دلاور مردانه میجنگد و برروی اعتقادات انقلابی خود کوتاه نیامده جمهوری اسلامی ایران با درایت مدبرانه مقام معظم‌رهبری است.

  فتاحی ادامه داد: کشتی و هواپیما نیاز به ناخدا و خلبان دارد، سکاندار نظام ما رهبر معظم انقلاب هستند، که با درایت، ذکاوت، شجاعت، مدیریت و تصمیمات مدبرانه خود این کشتی را به ساحل امن می رساند.

  وی ضمن توصیه به یادگاران انقلاب و بسیجیان به جذب جوانان، اظهار کرد: باید عشق خود به ولایت را بیشتر کنیم و این عشق به جوانان تزریق شود.

  فتاحی افزود: متاسفانه از زمانی که شبیخون فرهنگی وارد کشور شده، نیزه خود را به سوی جوانان پرتاب کرده و دل ما از این رفتارهای ضد دینی و فرهنگی آزرده است.

  دادستان عمومی و انقلاب شهرستان پردیس ضمن اشاره به فرموده‌های مقام معظم رهبری در خصوص شبیخون فرهنگی، گفت: دغدغه معظم‌له بیش از هر مسئله‌ای بحث فرهنگی کشور است و چندین سال است که مکررا این مورد را تذکر دادند و وظیفه‌ما انتقال فرهنگ ایثار و شهادت به جوانانمان است.

  وی ادامه داد: کارهای فرهنگی برای جوانان تاثیرگذار و بهترین جا نیز پایگاه‌های بسیج است و می توان با برنامه ریزی صحیح جذب حداکثری داشت و اولین قدم بسیجیان جذب جوانان به این سازمان است.

  فتاحی اضافه کرد: بحث شبیخون فرهنگی را باید جدی بشماریم، زیرا استکبار حهانی از طریق شبکه‌های اجتماعی و ماهواره‌ای مسائل ضددینی را گسترش می دهند و این بر جوانان ما تاثیرگذار است.

  دادستان عمومی و انقلاب شهرستان پردیس اظهار کرد: زور دشمن به مردم ما نمی رسد و از این طریق وارد شده اما باید با ورود بسیجیان به این حوزه از این توطئه دشمن نیز سربلند خارج شویم.

  وی ایرانی‌ها را بسیجی دانست و گفت: کشورهای استکباری اگر حتی یک درصد می توانستند به ایران حمله کنند، قبل از عراق به ایران لشکر کشی می کردند.

  فتاحی افزود: برای حمله به عراق ده‌ها سال برنامه ریزی و صدها جلسه برگزار کردند، اما چرا جرات حمله به کشور ما را ندارند، زیرا از کشور ولایی و جمهوری اسلامی هراس دارند.

  وی اضافه کرد: استکبار از بسیج، سپاه و مردم هراس دارد و می داند تهاجم به ایران جز شکست هیچ عایدی دیگری نخواهد داشت.

  فتاحی اظهارکرد: به سوریه، عراق و افغانستان حمله کردند اما در ذهنشان هم نمی توانند فکر حمله به کشورمان را داشته باشند.

  دادستان عمومی و انقلاب شهرستان پردیس تهاجم به ایران را به حمله انسان به شیر تشبیه کرد و گفت: عقبه ما باید بسیجی باشد تا بتوانیم این انقلاب را تحویل صاحب اصلی آن بدهیم.

  وی افزود: در گذشته و قبل از شهرستان شدن پردیس تمام اقدامات از طریق تهران، دماوند و حتی ورامین انجام می شد اما پس از شهرستان شدن و استقرار ادارات مستقل مانند دادگستری، نیروی انتظامی، سپاه، فرمانداری و اطلاعات شکلی متفاوت و مستقل به خود گرفت.

  شبکه های عنکبوتی زمین خواری در منطقه مشغول چپاول بیت المال بودند

  فتاحی ادامه داد: طی سنوات گذشته برخی از مجرمین شهرستان برای خود مصونیت قائل بودند و با زمین‌خواری، ساخت‌وساز، اخذ رشوه در سیستم‌های مختلف مانند شهرداری منطقه را به جولانگاه خود تبدیل کرده بودند.

  دادستان عمومی و انقلاب شهرستان پردیس اضافه‌کرد: خدارا شکر با اقتدار کامل و رصدهای بسیجیان و امت حزب‌الله موفق به دستگیری و رسوایی این افراد شدیم.

  فتاحی گفت: به لطف خدا ضریب امنیتی شهرستان نسبت به سالهای گذشته بالای هزار درصد افزایش داشته است و دستگاه‌های نظارتی بر منطقه اشراف کامل دارند و جزئیات کوچکترین تخلفات در حال رصد است.

  دادستان عمومی و انقلاب شهرستان پردیس افزود: سربازان گمنام امام زمان(عج)، نیروی انتظامی، سپاه و اطلاعات بر تمام‌ موارد اشراف کامل دارند.

  وی ادامه داد: طی سالهای گذشته صدها هکتار از اراضی ملی که در دست زمین‌خواران با نفوذ بود را پس بگیریم.

  فتاحی اضافه کرد: برخی از زمین‌خواران با تاسیس شبکه های عنکبوتی مشغول چپاول اموال عمومی بودند و فکر بازخواست‌شدن از سوی دستگاه‌ها نیز به ذهنشان نمی رسید اما با اقتدار دستگاه قضایی دستگیر و اموال بیت‌المال از چنگال آنها خارج شد.

  مافیای شهرداری بومهن طی ۲۰ تا ۳۰ سال گذشته مشغول رشوه خواری بودند

  دادستان عمومی و انقلاب شهرستان پردیس اظهارکرد: در شهرداری بومهن مافیایی تشکیل شده بود و طی ۲۰ تا ۳۰ سال گذشته مشغول تخلف و اخذ رشوه بودند که با رصدهای دستگاه‌های نظارتی به سزای اعمال خود رسیدند.

  وی با بیان اینکه دستگاه قضایی با جدیت با این موضوعات برخورد می کند، گفت: به تنهایی نمی توان به این تخلفات رسیدگی کرد اما طی این مدت با عزم و هم‌دلی بین بسیجیان، دستگاه‌های امنیتی و انتظامی توانستیم این دستاورد و ‌پیشرفت قابل توجه را کسب کنیم.

  فتاحی افزود: قاطعانه اعلام می کنم شهرستان پردیس در بحث مبارزه با مفاسد اقتصادی جزو چند شهر برتر کشو است که این ناشی از دیدگاه بسیجی است.

  دادستان عمومی و انقلاب شهرستان پردیس ادامه داد: اگر مدیران دستگاه‌ها ولایتمدار، پاک و کارها را برای خدا انجام دهند، بخش های مختلف کشور به نقطه مطلوب خواهد رسید.

  وی اضافه کرد: مسئولین باید تفکر جهادگرانه داشته باشند و با توجه به منویات مقام معظم رهبری بر کارهای خود با بصیرت کامل در راه خدمت به مردم قدم بردارند.

  دادستان عمومی و انقلاب شهرستان پردیس ضمن تقدیر از فرمانده‌هان سپاه و نیروی انتظامی شهرستان پردیس، گفت: خدارو شاکریم که پازل بسیجی در مدیریت قضایی و امنیتی شکل گرفته است.

  در پایان این مراسم از سوی پیشکسوتان عرصه جهاد و شهادت شهرستان پردیس لوح سپاسی به رسم یادبود به فرزند شهید علی فتاحی اهدا شد.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.