• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » عملکرد نیروی نظامی و امنیتی در حمایت از غیرنظامیان قابل تقدیر است
  کد خبر : 2019806

  عملکرد نیروی نظامی و امنیتی در حمایت از غیرنظامیان قابل تقدیر است

  عملکرد نیروی نظامی و امنیتی در حمایت از غیرنظامیان قابل تقدیر استReviewed by on Mar 16Rating: «سیدو حسین»، عضو شورای استانداری «نینوی» در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در بغداد، تصریح کرد: نیروهای نظامی و امنیتی شرکت‌کننده در عملیات بزرگ آزادسازی موصل با همه امکانات و تجهیزات به پیشروی خود در تمام محورها و نفوذ…

  عملکرد نیروی نظامی و امنیتی در حمایت از غیرنظامیان قابل تقدیر استReviewed by on Mar 16Rating:

  «سیدو حسین»، عضو شورای استانداری «نینوی» در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در بغداد، تصریح کرد: نیروهای نظامی و امنیتی شرکت‌کننده در عملیات بزرگ آزادسازی موصل با همه امکانات و تجهیزات به پیشروی خود در تمام محورها و نفوذ به عمق بخش غربی شهر موصل ادامه می‌دهند.

  عضو شورای استانداری «نینوی» در ادامه از حماسه‌آفرینی‌ها و از خودگذشتگی‌های بزرگ نیروهای امنیتی و نظامی عراق جهت حفظ جان غیرنظامیان و حمایت از آنها طی نبردهای خیابانی جاری در محله‌های مختلف این شهر تقدیر کرد.

  حسین با تاکید بر اینکه داعش شماری از روستاهای واقع در بخش غربی موصل را محاصره کرده و مانع خروج آنها از مناطق درگیری می‌شود، افزود: این گروه شماری از اهالی را به شمال موصل منتقل کرده تا از آنها بعنوان سپر انسانی مقابل پیشروی نیروهای عراقی استفاده کند.

  این مقام مسئول در استان نینوی با بیان اینکه بخش اعظم غرب موصل آزاد شده است،‌ افزود: انتظار می‌رود، ظرف روزهای آینده شاهد اعلام آزادسازی کامل بخش غربی شهر موصل باشیم.

  عملیات آزادسازی بخش غربی شهر موصل روز نهم فوریه گذشته با فرمان «حیدر العبادی»، نخست وزیر و فرمانده کل نیروهای مسلح عراق شروع شد.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.