• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اخبار پربازدید , سیاسی » برجام را همفکران شما به نظام تحمیل کردند
  کد خبر : 2019688

  برجام را همفکران شما به نظام تحمیل کردند

  برجام را همفکران شما به نظام تحمیل کردندReviewed by Iranvij-2 on Mar 15Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از  پیام جغتای، روز گذشته مراسم تجلیل از برترین های بخش کشاورزی و تولید شهرستان جغتای در سالن ۹ دی با حواشی خاصی همراه بود. محمد علی آبادی فرماندار این…

  برجام را همفکران شما به نظام تحمیل کردندReviewed by Iranvij-2 on Mar 15Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از  پیام جغتای، روز گذشته مراسم تجلیل از برترین های بخش کشاورزی و تولید شهرستان جغتای در سالن ۹ دی با حواشی خاصی همراه بود.

  محمد علی آبادی فرماندار این شهرستان به عنوان سخنران پیش از  میهمان مدعو این مراسم یعنی محمدرضا اورانی معاون برنامه‌ریزی و امور اقتصادی جهاد کشاورزی خراسان‌ رضوی به پشت تریبون رفته بود تا شاید از مشکلات کشاورزان بویژه پیازکاران، گندم کاران و چغندرکاران حرفی بزند.

  اما فرماندار جغتای برعکس انتظار حاضرین و بر حسب رویه ای دنباله دار به تمجید و تحسین از عملکرد دولت و حمله به دولت قبل و رسانه های منتقد پرداخت.

  علی آبادی که بعد از جوانمرگ شدن برجام مدتها بود که از دستاوردهای آن آفتاب تابان و البته خفت بار حرفی نزده بود، روز گذشته به حرف آمد و در کنار تمام انتقاد های تند و البته بی پایه و اساس خودش گفت: برجامی که دست مایه انتقادها علیه دولت شده است با حمایت های رهبر معظم انقلاب به اینجا رسیده است.

  این حرف یعنی چه؟ حمایت رهبری!؟ یا من یا فرماندار و یا حاضرین در جلسه باید آلزایمر داشته باشیم که شروط ۹گانه رهبر معظم انقلاب را از یاد برده ایم. از زیر آور ندانم کاری های دولت به اصطلاح تدبیر و امید داشت برجام ما را به دروازه پیشرفت و صنعت و سرمایه گذاری پیش می برد، گوش های کَر همفکران شما فرمایشات رهبر انقلاب را نشنید و پیش رفتند اما نشد، خراب شد، دوباره خاطرات عهدنامه های ننگین قاجار برایمان زنده شد و میان هیاهوی دَنس های ولنجک نشین های پورشه سوار، برجام بر پیکره نظام تحمیل شد.

  آقای فرماندار! تحریم ها تمدید شدند، اتباع کشورمان حق ورود به آمریکا را ندارند، پول نفت های بلوکه شده برنگشت، هر روز و بهانه های مختلف هر دادگاهی در هر کوره دهات آمریکا پولمان را بالا می کشد، برجام جوانمرگ شد و همان تقریبا هیچ دکتر سیف هم عایدمان نشد.

  حالا که برجام جوانمرگ شده است، چه می گویید؟ حرف حسابتان چیست؟ دستاورد ۴ سال فرصت دیپلماسی خارجی کشور و اعتماد نظام همین بود؟ برای کارنامه خالی گلوی خود را پاره نکنید. مردم چشم دارند، هوش دارند، تحلیل می کنند نشان به نشان همان هایی که میان صحبتهایتان طاقتشان طاق شد و تاب شنیدن تمجید ها و انتقادهای نابحق شما را نداشتند.

  شما می گویید: چرا رسانه ها به گرانی گوشت اعتراض می کنند؟ چرا به حقوق های نجومی گیر می دهند؟ چرا نقاط قوت را نمی بینند؟ چرا به دولت قبل انتقاد نمی کردند؟ چرا به مسولان دولت فشار می آورند؟ چرا فسادهای مالی را مطرح می کنند؟

  می گویید: دریافت حقوق های نجومی کار زشتی بود و دولت با آنها برخورد می کند. کدام برخورد؟ چه زمانی؟ امیدوارم منظورتان از برخورد همان چسباندن برچسب دروغین ذخیره انقلاب به عده ای غارتگر نباشد.

  می گویید: در سفر استاندار در برابر بدترین انتقاد ها لبخند زدید، کدام انتقاد؟ کدام لبخند؟ بیان درد مردم شما را عصبانی کرده است؟ بگذارید راحت باشیم: در جریان یک سفر تبلیغاتی برای بَزَک چهره دولت و دفاع از کارنامه خالی آن باید هم لبخند زد تا شاید خودتان یادتان برود واقعیات جامعه چیز دیگری است، رکود، بیکاری، معضلات اجتماعی، و دهها مشکل دیگر گلوی مردم را فشار می دهد اما صبر انقلابی همین مردم شیرازه را چفت و بست کرده است و محکم نگه خواهد داشت.

  چه شده است که هر اظهار نظری را تخریب و فشار قلمداد می کنید؟ نگران چی چیزی هستید؟ اگر کاری کرده اید که انجام وظیفه بوده است و اگر قصوری کرده اید که نه مردم و نه خدا، هیچکدام از گناهتان نخواهند گذشت.

  توصیه میکنیم رگ غیرتتان را برای پیازکاران مظلوم و بی پناه، برای گندم کارانی که پول گندمشان شبیه پول پول توجیبی پرداخت می شود، برای چغندرکارانی که شبهای سرد زمستان را برای تحویل محصولشان به روز می رساندند، برای کسبه ای که نمایشگاه بهاره طومار کسب و کارشان را در هم پیچید یا برای کارگران اخراجی کارخانه سیمان متورم کنید و صدایتان را به سر مدیران پرواز بلند کنید نه برای چند رسانه مردمی که درد مردم را منعکس می کنند.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.