• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » آمریکا موافق خودمختاری منبج بود/ اتحاد نیروهای دموکراتیک با ارتش بعید است
  کد خبر : 2019370

  آمریکا موافق خودمختاری منبج بود/ اتحاد نیروهای دموکراتیک با ارتش بعید است

  آمریکا موافق خودمختاری منبج بود/ اتحاد نیروهای دموکراتیک با ارتش بعید استReviewed by on Mar 14Rating: مسئول کمیته رسانه حزب اتحاد دموکراتیک سوریه در اروپا در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در دمشق اعلام خودمدیریتی شورای اداری منبج را در راستای طرح خودمختاری شمال سوریه توصیف کرد و با اشاره به دلایل سیاسی، نظامی…

  آمریکا موافق خودمختاری منبج بود/ اتحاد نیروهای دموکراتیک با ارتش بعید استReviewed by on Mar 14Rating:

  مسئول کمیته رسانه حزب اتحاد دموکراتیک سوریه در اروپا در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در دمشق اعلام خودمدیریتی شورای اداری منبج را در راستای طرح خودمختاری شمال سوریه توصیف کرد و با اشاره به دلایل سیاسی، نظامی و امنیتی برای اعلام خودمختاری منبج گفت: چیزی که بیشتر از همه اهمیت داشت توافق گروه های اجتماعی و سیاسی منبج با این قضیه بود.

  وی اظهار داشت: به نظر می رسد آمریکا با خودمختاری منبج موافق بوده حتی اگر رسما اعلام نکرده و آن هم به دلیل توافق شورای نظامی و مدنی منبج با نیروهای ائتلاف بین المللی برای حفاظت از منبج در برابر نیروهای اشغالگر ترکیه است که درصدد اشغال مساحت بیشتری از خاک سوریه است، موافقتنامه ای رسمی که محافل سیاسی و رسانه ای آمریکا و حتی شورای نظامی منبج از آن سخن گفتند.

  ابراهیم درباره اینکه آیا آمریکا تصمیم خود را برای تکیه بر کردها برای آزادسازی رقه و حذف مشارکت ترکیه قطعی کرده گفت: سیاست در فضای جنگ خطرناک است و منافع بزرگ نقش مهم تری در این عملیات ایفا می کنند و نمی توان به طور قطعی در این خصوص حرفی زد.

  وی تاکید کرد:  می توان گفت کشورهای دنیا اعتماد خود را به ترکیه و طرفداران آن که خود را معارضان میانه رو در سوریه می خوانند از دست داده اند و ترکیه هنوز در قضیه سوریه بی طرف نیست بلکه از طریق مزدوران سوری و عرب خود به دنبال گسترش اندیشه های افراطی در منطقه است.

  ابرهیم فعالیت نیروهای سوریه دموکراتیک را در مبارزه با تروریسم صادقانه توصیف کرد و گفت: ترکیه تنها به دنبال سرکوب داعش نیست بلکه می خواهد کردها و دوستانشان از دیگر اقوام سوریه را نابود کند و از همین رو ائتلاف بین المللی به نیروهای دموکراتیک به عنوان متحد اصلی در جنگ با تروریسم اعتماد کرد.

  مسئول حزب اتحاد دموکراتیک ائتلاف شورای دموکراتیک سوریه با ارتش سوریه و متحدانش را دور از ذهن خواند و گفت: حزب اتحاد دموکراتیک برای هدف خود یعنی رسیدن به سوریه ای دموکراتیک با حضور همه اقوام آن تلاش می کند.

  به گزارش ایران ویج به نقل از فارس، شورای خود مدیریتی اداری دموکراتیک منبج۲ روز پیش پس از تعریف ساختار، معرفی اعضا و ادای سوگند اعضایش، خود مختاری اداری منبج را اعلام و به صورت رسمی آغاز به کار کرد.

  ١٣ رییس مشترک کمیته های وابسته به شورای خود مدیریتی اداری دموکراتیک منبج پس از تأیید صلاحیت از سوی شورای مؤسسان منبج و با ادای سوگند کار خود را آغاز کردند.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.