• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » احتمال تمدید مذاکرات آستانه/ عدم حضور برخی هیأتهای معارضان سوری
  کد خبر : 2019347

  احتمال تمدید مذاکرات آستانه/ عدم حضور برخی هیأتهای معارضان سوری

  احتمال تمدید مذاکرات آستانه/ عدم حضور برخی هیأتهای معارضان سوریReviewed by on Mar 14Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از خبرگزاری مهر، اینترفکس گزارش داد که به دلیل عدم حضور برخی هیات های مخالفان دولت سوریه در دور سوم مذاکرات آستانه، احتمال دارد این مذاکرات تمدید شود. در این گزارش آمده است: هیات های…

  احتمال تمدید مذاکرات آستانه/ عدم حضور برخی هیأتهای معارضان سوریReviewed by on Mar 14Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از خبرگزاری مهر، اینترفکس گزارش داد که به دلیل عدم حضور برخی هیات های مخالفان دولت سوریه در دور سوم مذاکرات آستانه، احتمال دارد این مذاکرات تمدید شود.

  در این گزارش آمده است: هیات های جنوبی و شمالی کشور سوریه هنوز به آستانه نیامده اند و احتمال دارد که هرگز نیایند که در این صورت مذاکرات تمدید خواهد شد.

  در همین راستا، «غیرت عبدالرحمانف» وزیر خارجه قزاقستان خواستار عدم توجه به حضور گروه های مسلح مخالف سوریه در این دور از مذاکرات صلح سوریه، در آستانه شده بود.

  وی سپس با یادآوری این مطلب که من توجهی به حضور نمایندگان گروه های مسلح مخالف دولت سوریه در مذاکرات آسانه ندارم، افزوده بود: مهم اینست که کشورهای بانی مذاکرات صلح سوریه، در این مذاکرات حضور داشته و راهکارهای مورد توافق را بررسی می کنند.

  لازم به ذکر است که سومین دور گفتگوهای صلح سوریه، سه شنبه ۱۴ مارس (۲۴ اسفند) در شهر آستانه پایتخت قزاقستان آغاز شده و مذاکرات تکمیلی فردا ادامه خواهد یافت.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.