• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » انقلاب ما یک انقلاب سیاسی و فرهنگی است
  کد خبر : 2019308

  انقلاب ما یک انقلاب سیاسی و فرهنگی است

  انقلاب ما یک انقلاب سیاسی و فرهنگی استReviewed by on Mar 14Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل ازترنم دشتی حمید خرم‌دل جانشین فرمانده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر در اولین یادواره بسیجی شهید امرالله دژ گاهی در روستای کردلان طی سخنانی اظهار داشت: دعوت شدن…

  انقلاب ما یک انقلاب سیاسی و فرهنگی استReviewed by on Mar 14Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل ازترنم دشتی حمید خرم‌دل جانشین فرمانده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر در اولین یادواره بسیجی شهید امرالله دژ گاهی در روستای کردلان طی سخنانی اظهار داشت: دعوت شدن به یادواره‌ی شهدا همواره توسط خود شهدا صورت می‌گیرد و این دعوت شدن به‌منزله طلبیده شدن از محضر پروردگار الهی و به‌واسطه شهداست.

  وی گفت: از سال ۴۲ تاکنون این انقلاب با خون رنگین شهدایی آبیاری و ادامه یافته است که هدفشان جز سربلندی این میهن اسلامی نبوده است و ما امروز هر چه داریم از برکت خون شهداست.

  خرم‌دل افزود: شهدا پیام الهی را به‌خوبی شنیدند و در پاسخ به این ندای آسمانی جان خود را که بزرگ‌ترین سرمایه هر آدمی است را در طبق اخلاص گذاشته و تقدیم حضرت حق نمودند.

  جانشین فرمانده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر اضافه کرد: یک روز در این کشور استکبار جهانی از دولت ما حق توحش می‌گرفت و نیروی ارتش ما نقش ژاندارم منطقه را بازی می‌کرد، اما امروز به برکت انقلاب اسلامی استکبار با همه‌ی هیمنه خود مقهور قدرت‌نمایی شیر بچه‌های روح‌الله در جهان هستند.

  وی بیان داشت: گرچه دورادور ما توسط پادگان‌های نظامی محاصره است و نیروی خبیث داعش هم برای یک انفجار و ناامنی کوچک در کشور لحظه‌شماری می‌کند اما به برکت خون شهیدان و رشادت رزمندگان ذره‌ای آسیب متوجه کشور نیست.

  خرم‌دل با اشاره به برکات خون شهیدان گفت: از سال ۴۲ تاکنون به دنبال پایه‌گذاری تمدنی بزرگ و اسلامی هستیم که با رفع محرومیت‌ها فضا را برای مردم آرام کند و ثمره‌ی این تمدن بزرگ حاکمیت ایران بر استراتژیک ترین منطقه دنیا یعنی خاورمیانه است که باوجود طمع استکبار بر این منطقه هم‌اکنون ایران بر این منطقه استیلا دارد.

  جانشین فرمانده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهرتاکید کرد: ظهور تمامی ادیان الهی در این منطقه (خاورمیانه) باعث حساسیت فرهنگی در این نقطه از کره خاکی شده است و ازلحاظ سیاسی و فرهنگی استراتژیک ترین منطقه دینی دنیاست و انقلاب ما با پیروزی در سال ۵۷ تاکنون سیطره فرهنگی خود و جهان اسلام را بر این منطقه بسط و گسترش داده است.

  وی خاطرنشان ساخت: انقلاب ما یک انقلاب سیاسی و فرهنگی است و اروپا  و آمریکا هم‌اکنون متأثر از انقلاب اسلامی هستند و با ایجاد نیروی داعش سعی در تفرقه‌افکنی و از بین بردن قدرت اسلام در خاورمیانه هستند.

  خرم‌دل با اشاره به عدم رعایت حقوق بشر توسط آمریکایی‌ها گفت: هزاران نفر در آمریکا بی‌دلیل به زندان می‌افتند، هزاران کودک بی‌گناه در سوریه به خاک و خون کشیده می‌شوند اما حقوق بشر در این مواقع متأسفانه ازنظرها پنهان می‌ماند و این خود دلیلی قاطع بر نبود حقوق بشر در کارنامه استکبار جهانی است.

  وی تصریح کرد: این انقلاب به برکت رهبری داعیانه معمار کبیر انقلاب و هم‌اکنون به رهبری مقام عظمی ولایت هرروز بالنده‌تر از دیروز طی طریق می‌کند و در برابر انواع دسیسه‌ها و تحریم توانسته خود را حفظ کند.

  خرم‌دل در پایان افزود: امروز میهن اسلامی باید با تکیه‌بر اقتصاد مقاومتی و بر پایه منویات مقام معظم رهبری خود را برای راه‌های دشوار پیش رو در عرصه‌های اقتصادی آماده کند.

  یاد آور می شود یادواره بسیجی شهید امرالله دزگاهی تنها شهید روستای کردلان با حضور مهمانانی از شهرستان و مرکز استان و با سخنرانی جانشین فرمانده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر در روستای کردلان برگزار شد.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.