• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » فرهنگی و هنری » آمادگی نیشابور برای پذیرایی از ۳۵هزار نفر مسافر
  کد خبر : 2019279

  آمادگی نیشابور برای پذیرایی از ۳۵هزار نفر مسافر

  آمادگی نیشابور برای پذیرایی از ۳۵هزار نفر مسافرReviewed by on Mar 13Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از عطارنیوز، سید جواد قوامی نژاد مدیر آموزش و پرورش شهرستان نیشابور در نشست خبری که ظهر روزدوشنبه۲۳اسفندماه در محل این اداره برگزار شد گفت: در تلاش برای جلوگیری…

  آمادگی نیشابور برای پذیرایی از ۳۵هزار نفر مسافرReviewed by on Mar 13Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از عطارنیوز، سید جواد قوامی نژاد مدیر آموزش و پرورش شهرستان نیشابور در نشست خبری که ظهر روزدوشنبه۲۳اسفندماه در محل این اداره برگزار شد گفت: در تلاش برای جلوگیری از سیاست زدگی در آموزش و پرورش شهرستان هستیم.

  وی اظهار کرد: مدارس شهرستان نیشابور آماده کامل پذیرایی از زائران و مسافرین است و ما بدنبال ماندگاری مسافر در شهر نیشابور هستیم.

  قوامی نژاد ادامه داد: سیستم اداری اسکان نوروزی بصورت شبانه روزی آماده اسکان به فرهنگیان و غیر فرهنگیان است و در امسال ۵۰۰ تخت و پتو ٬ ۳۰ یخچال، ۱۴۰ فرش و ۳۰ تلویزیون برای امکانات مدارس بابت حضور مسافرین آماده شده است.

  قوامی نژاد گفت: پیش بینی می کنیم امسال بیش از ۳۵ هزار نفر اسکان نوروزی داشته باشیم.
  وی در پی بازداشت برخی از دانش آموزان زیر ۱۵ سال و بالای ۱۵ سال گفت: ما باید بستر فرهنگ سازی را در فضای مجازی انجام دهیم و ورود دانش آموزان به فضای مجازی در برخی سنین بسیار زودهنگام بوده است و بهتر است از این موقعیت به نفع علم استفاده شود.

  وی در پی نزدیک شدن به ایام انتخابات اذعان کرد: انتخابات سخت و درگیر کننده ای امسال خواهیم داشت و بیشتر معلمان مجری انتخابات هستند و از سیاست زدگی آموزش و پرورش جلوگیری خواهیم کرد و امسال برای دانش آموزان رای اولی برنامه های خوبی داریم.

  وی تاکید کرد: در آموزش و پرورش باید تفکر برنامه محوری به ویژه بهره مندی از تجربیات اهل فن حاکم باشد. قوامی نژاد ابراز کرد: فاصله اجتماعی و اختلال ارتباطی دو مشکل بزرگ آموزش و پرورش است٬ در آموزش و پرورش باید نیات به نتایج٬ ذهنیات به عینیات و استراژی های اتاق جلسات به رفتار معلم تبدیل شود و این ها با اخلاص در کار٬ انگیزه بخشی و تلاش از پیش ایجاد می شود.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.