• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » نبرد غرب موصل به روزهای پایانی نزدیک می‌شود/ پیشروی‌ نیروها ادامه دارد
  کد خبر : 2019222

  نبرد غرب موصل به روزهای پایانی نزدیک می‌شود/ پیشروی‌ نیروها ادامه دارد

  نبرد غرب موصل به روزهای پایانی نزدیک می‌شود/ پیشروی‌ نیروها ادامه داردReviewed by on Mar 13Rating: سرلشکر «ثامر اسماعیل»، فرمانده نیروهای واکنش سریع عراق در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در بغداد، تاکید کرد: نیروهای واکنش سریع و دیگر نیروهای شرکت کننده در عملیات آزادسازی بخش غربی موصل همچنان به پیشروی خود در عمق محله‌های…

  نبرد غرب موصل به روزهای پایانی نزدیک می‌شود/ پیشروی‌ نیروها ادامه داردReviewed by on Mar 13Rating:

  سرلشکر «ثامر اسماعیل»، فرمانده نیروهای واکنش سریع عراق در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در بغداد، تاکید کرد: نیروهای واکنش سریع و دیگر نیروهای شرکت کننده در عملیات آزادسازی بخش غربی موصل همچنان به پیشروی خود در عمق محله‌های غرب موصل ادامه می‌دهند.

   فرمانده نیروهای واکنش سریع عراق با اشاره به تغییرات جوی رخ داده در محورهای عملیاتی غرب موصل، خاطر نشان کرد: انتظار نمی‌رود تغییرات شرایط آب و هوایی بر روند نبردهای جاری در بخش غربی موصل تاثیر گذاشته و پایان نبرد در این محور را به تعویق بیاندازد.

  نیروهای واکنش سریع عراق به همراه دیگر نیروهای امنیتی و مسلح این کشور همچنان به پیشروی خود در محله‌های بخش غربی شهر موصل، مرکز استان نینوی در شمال عراق، در همه محورهای عملیاتی ادامه می‌دهند و تاکنون موفق به آزادسازی ده‌ها شهرک و روستا و محله در این محور عملیاتی شده‌اند.

  سرلشکر اسماعیل تصریح کرد: نیروهای شرکت‌کننده در عملیات آزادسازی موصل طی دو روز گذشته موفق به آزادی هزاران غیرنظامی شدند که در مناطق مسکونی خود محاصره شده بودند.

  وی با اشاره به تغییرات آب و هوایی در روزهای اخیر که بر روند عملیات یگان موشکی و توپخانه ارتش عراق تاثیر منفی گذاشته بود، اظهار داشت: در صورت ادامه این شرایط تلاش می‌شود، داعش را به جنگ فرسایشی کشانده و موجب تحلیل توان نظامی و جنگی آن شویم.

  با این حال فرمانده نیروهای واکنش سریع عراق تاکید کرد که نبرد غرب موصل به روزهای پایانی خود نزدیک می‌شود.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.