• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » احاله مشکلات به دولت قبل یک ضعف مدیریتی است/ برخی‌ها نمی‌خواهند باور کنند که برجام توفیقی برای ما نداشته است
  کد خبر : 2019190

  احاله مشکلات به دولت قبل یک ضعف مدیریتی است/ برخی‌ها نمی‌خواهند باور کنند که برجام توفیقی برای ما نداشته است

  احاله مشکلات به دولت قبل یک ضعف مدیریتی است/ برخی‌ها نمی‌خواهند باور کنند که برجام توفیقی برای ما نداشته استReviewed by on Mar 13Rating: حجت‌الاسلام احد آزادی‌خواه نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، با اشاره به اظهارات رئیس جمهور در مورد مشکلات معیشتی و اقتصادی مردم گفت:…

  احاله مشکلات به دولت قبل یک ضعف مدیریتی است/ برخی‌ها نمی‌خواهند باور کنند که برجام توفیقی برای ما نداشته استReviewed by on Mar 13Rating:

  حجت‌الاسلام احد آزادی‌خواه نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، با اشاره به اظهارات رئیس جمهور در مورد مشکلات معیشتی و اقتصادی مردم گفت: عمده وعده‌های رئیس جمهور در تبلیغات انتخابی در حوزه مسائل معیشتی و اقتصادی بود و رئیس جمهور وعده داد تا ظرف ۱۰۰ روز این مشکلات مرتفع شود.

  وی افزود: از سوی دیگر آقای روحانی در بحث برجام عنوان کرد که با امضا و اجرای برجام، رونق اقتصادی در کشور ایجاد می‌شود و رکود از اقتصاد کشور رخت برخواهد بست و مشکلات اقتصادی که منشأ تحریم دارد برطرف خواهد شد.

  عضو فراکسیون روحانیت مجلس اظهار داشت: امروز و در حالی که زمان اندکی به کار دولت باقی مانده مردم هیچ بهبودی را که در اقتصاد حس نکرده‌اند هیچ، بلکه مشکلات اقتصادی کشور روز به روز حادتر می‌شود. امروزه مردم در سراسر کشور با گرفتاریها و مشکلات اقتصادی و معیشتی مواجه هستند.

  آزادی‌خواه خاطرنشان کرد: متأسفانه برخی از مسئولان ما حاضر نیستند که مشکلات اقتصادی کشور را بپذیرند و دم از رشد اقتصادی می‌زنند و این رشد اقتصادی در حالی مطرح می‌شود که تأثیری آن در زندگی مردم احساس نمی‌شود.

  وی افزود: آماری که در خصوص اشتغال در کشور از سوی رئیس جمهور و از طریق مسئولان ارائه می‌شود در جامعه محسوس نیست و امروز کارخانه‌های ما و شرکت‌های ما عمدتاً تعطیل هستند و یا در حال تعلیق بسر می‌برند.

  عضو فراکسیون روحانیت مجلس اظهار داشت: متأسفانه برجام آن طور که باید نتوانسته در مسائل اقتصادی گره‌گشا باشد و عده‌ای نمی‌خواهند باور کنند که برجام توفیقی برای کشور ما نداشته است.

  آزادی‌خواه خاطرنشان کرد: شاید بتوان روزنه‌هایی برای دفاع از برجام پیدا کرد اما عمده انتظار مردم ایران از برجام رفع تحریم‌های بانکی بود که یک معضل جدی در عرصه بین‌المللی برای اقتصاد کشورمان به شما می‌رفت، تا این لحظه به هیچ عنوان محقق نشده است.

  وی افزود: ارجاع و احاله مشکلات به دولت گذشته یک ضعف مدیریتی است که رهبر انقلاب نیز در این باره به آن تذکر هم داده‌اند و این رفتارها برای مردم نیز خوشایند نیست.

  عضو فراکسیون روحانیت مجلس در پایان گفت: با توجه به اینکه دولت یازدهم به ماه‌های پایانی عمر خود نزدیک شده، بهتر است مسئولان دولتی از اینگونه رفتارها دست بردارند و تمام تلاش خود را به کار بگیرند تا مشکلات کشور را مرتفع سازند.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.