• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » انقلاب اسلامی مرزی میان شیعه و سنی قائل نیست
  کد خبر : 2019184

  انقلاب اسلامی مرزی میان شیعه و سنی قائل نیست

  انقلاب اسلامی مرزی میان شیعه و سنی قائل نیستReviewed by on Mar 13Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از خبرنگار مهر، سردار حسین سلامی پیش از ظهر امروز در سمینار ائمه جمعه اهل سنت جنوب شرق کشور که در سالن اجلاس نهاد نمایندگی رهبر معظم انقلاب در امور اهل سنت سیستان و بلوچستان برگزار…

  انقلاب اسلامی مرزی میان شیعه و سنی قائل نیستReviewed by on Mar 13Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از خبرنگار مهر، سردار حسین سلامی پیش از ظهر امروز در سمینار ائمه جمعه اهل سنت جنوب شرق کشور که در سالن اجلاس نهاد نمایندگی رهبر معظم انقلاب در امور اهل سنت سیستان و بلوچستان برگزار شد، اظهار داشت:انقلاب اسلامی سال هاست که در برابر هجوم غرب ایستاده است و از حقوق مسلمان، اعتبار و منزلتشان دفاع می‌کند.

  وی افزود: به فضل الهی امروز خورشید سیطره غرب رو به زوال است، انقلاب اسلامی توانسته است جبهه ای مستحکم در برابر  سیاست استعماری شوم ایجاد کند.

  وی گفت: انقلاب اسلامی مرزی میان شیعه و سنی قائل نیست، فلسطینی که ما برای آن جان می‌دهیم سرزمینی سنی مذهب است، ما آنگونه که برای شیعیان جان می دهیم برای سنی ها هم جان می دهیم ما مسلمان یکی هستیم.

  جانشین فرمانده کل سپاه بیان کرد: در سوریه می خواستند ملت سوریه را نابود کنند و از جعرافیای سیاسی جهان اسلام حذف کند، سوریه هم شیعه دارد و هم سنی اما این خط کشی برای انقلاب اسلامی معنا ندارد، به کمک مردم سوریه شتافتم و جلوی آرزوی مستکبرین را گرفتیم.

  وی افزود: ترویج فقر و فساد و عقب نگه داشتن فرهنگی و ذهنی چهان اسلام نسخه کشورهای استکباری و غربی برای مسلمانان است.

  وی گفت: نقشه جهان استکبار و ایادیش برای جهان اسلام بسیار ویرانگر و خطرناک است زیرا آنها به دنبال خدشه‌دار کردن عزت، شوکت و اقتدار مسلمانان هستند.

  جانشین فرمانده‌کل سپاه با اشاره به اینکه دشمنان با حربه‌های مختلف سعی در ضربه زدن به اسلام دارند، ادامه داد: خوشبختانه امروز اسلام به قلب کشورهای اروپایی نیز راه پیدا کرده است و نامگذاری نام‌های اسلامی بر روی فرزندانشان در کشورهای مختلف یک افتخار و ارزش است.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.