• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » دولت باید برعهد شکنی کشورها در توافق برجام به وظایف خود اهتمام ورزد
  کد خبر : 2019160

  دولت باید برعهد شکنی کشورها در توافق برجام به وظایف خود اهتمام ورزد

  دولت باید برعهد شکنی کشورها در توافق برجام به وظایف خود اهتمام ورزدReviewed by on Mar 13Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از قرچک آنلاین- سید حسین نقوی نماینده مرم قرچک، ورامین و پیشوا در گفتگو با خبرنگاران اظهار داشت: در برجام یک توافق های انجام…

  دولت باید برعهد شکنی کشورها در توافق برجام به وظایف خود اهتمام ورزدReviewed by on Mar 13Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از قرچک آنلاین- سید حسین نقوی نماینده مرم قرچک، ورامین و پیشوا در گفتگو با خبرنگاران اظهار داشت: در برجام یک توافق های انجام شده است که کشورها ملزم به اجرای آن هستند، اما بدعهدی های اخیر نشان از نقض برجام دارد.

  وی گفت: بدعهدی آمریکا در اعمال تحریم ها علیه ایران و جلوگیری انگلیس از خرید ۹۰۰ تن کیک زرد، نشان از ادامه دشمنی این کشورها با ایران است.

  وی گفت: طبق توافق برجام ایران می تواند از بازار بین المللی کیک زرد تهیه کند، توقف خرید این کیک زرد توسط انگلیس نمی تواند حق قانونی ایران را در خریداری کردن محصول زیر سوال ببرد.

  نقوی با اشاره به گزارش ایران ویج به نقل از آژانس، بیان کرد: طبق گزارش آژانس ایران به تمام تعهدات خود عمل کرده است، اما کشورهای آمریکا و انگلیس از اجرای برجام جلو گیری می کنند.

  وی تاکید کرد: ایران به تمام تعهدات خود عمل کرده است و کشورهای ۱+۵ باید با تعهدات خود پایبند باشند و دولت بر اجرای دقیق برجام از سوی طرفین باید تاکید کند.

  نماینده مرم قرچک، ورامین و پیشوا  در پایان خاطرنشان کرد: مجلس شورای اسلامی بر اجرای توافق برجام وظیفه نظارتی دارد و از دولت می خواهد که به اجرای وظایف خود اهتمام ورزد، اما ما تا کنون شاهد برخورد چندانی از طرف آنان به عهد شکنی برجام رانداشتیم و در برابر کوتاهی طرف های مقابل باتسامح و تساهل روبرو بوده ایم.

   

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.