• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » جبهه گیری مخالفان و موافقان برجام سبب تنش در جامعه می شود
  کد خبر : 2018949

  جبهه گیری مخالفان و موافقان برجام سبب تنش در جامعه می شود

  جبهه گیری مخالفان و موافقان برجام سبب تنش در جامعه می شودReviewed by on Mar 12Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از خبرنگار مهر، محمد امین رضا زاده در جلسه شورای اداری شهرستان قرچک با تاکید بر پرهیز از دو قطبی کردن جامعه گفت: از هر مساله ای که جامعه را به دو قسمت…

  جبهه گیری مخالفان و موافقان برجام سبب تنش در جامعه می شودReviewed by on Mar 12Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از خبرنگار مهر، محمد امین رضا زاده در جلسه شورای اداری شهرستان قرچک با تاکید بر پرهیز از دو قطبی کردن جامعه گفت: از هر مساله ای که جامعه را به دو قسمت تبدیل کند باید اجتناب کرد، تقسیم افراد به طرفداران برجام و مخالفان آن، نجومی بگیران و کسانی که حقوق نجومی نمی گیرند، فقیر و غنی و هر آنچه مردم را به دو قسمت تقسیم می کند باید اجتناب کنیم، چرا که این دو قطبی ها سبب تنش و درگیری شده و در نهایت به ضرر نظام تمام می شود.

  وی با بیان اینکه سیاه نمایی وضع موجود سبب بی اعتمادی مردم به مسئولین می شود اضافه کرد: امروز طوری شده که نگاه مردم به همه مسئولین به گونه ای است که گویی همه مسئولین حقوق های نجومی دریافت می کنند، این طرز فکر حضور مردم در انتخابات را کمرنگ می کند.

  رضا زاده حضور پرشور در انتخابات را نقطه قوتی برای نظام اسلامی دانست و گفت: مردم به نظام اطمینان دارند و می دانند انتخاب آن ها آزادانه است و کارکنان دولت هم تنها مجری انتخابات هستند و بستر حضور مردم را فراهم می کنند و از جانبداری پرهیز می شود.

  وی با اشاره به تاکیدات مقام معظم رهبری بر دوری از اختلافات گفت: امروز رمز پیروزی قرچک همین دوری مسئولین آن از اختلافات است، همدلی و یکپارچگی مسئولین این شهرستان جای تقدیر دارد، در مورد انتخابات هم همینطور است، باید همه با هم با همدلی و یکپارچگی شرایط حضور مردم را فراهم کنیم و از دوگانگی بپرهیزیم.

  مدیر کل سیاسی وزارت کشور تغییرات ایجاد شده در کشور را محصول نیاز و خواست مردم در انتخابات ۹۲ دانست و گفت: مردم به دولتی معتدل رای دادند و در پی آرامش بودند، دولت هم یک دوره مذاکرات دیپلماتیک طولانی و نفس گیر را با قدرت های جهانی به نتیجه رساند و بسیاری از قطعنامه ها علیه ایران باطل شد و امروز کشور ما در دنیا مقبولیت دارد.

  وی با اشاره به اتحاد دنیا علیه ترامپ در قضیه پاره کردن برجام گفت: زمانی که رییس جمهور آمریکا اعلام کرد برجام را پاره می کند تمام دنیا علیه او متحد شدند، این قدرت دیپلماسی کشور ما است.

  رضا زاده اضافه کرد: مردم از جریان این تغییرات رضایت دارند و با انتخابات مجلس و رای به یک مجلس معتدل این امر را به اثبات رساندند.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.