• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اخبار پربازدید , سیاست داخلی , سیاسی » ارسال نامه هیئت نظارت بر انتخابات شوراها به وزارت کشور برای برگزاری انتخابات به صورت الکترونیکی
  کد خبر : 2018912

  ارسال نامه هیئت نظارت بر انتخابات شوراها به وزارت کشور برای برگزاری انتخابات به صورت الکترونیکی

  نایب رئیس هیئت مرکزی نظارت بر انتخابات شوراها از ارسال نامه این هیئت به وزارت کشور برای تعیین تکلیف برگزاری این انتخابات به صورت الکترونیکی خبر داد. “محمدجواد کولیوند” نایب رئیس هیئت مرکزی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستابا اشاره به ارسال نامه این هیئت به وزارت کشور برای تعیین تکلیف برگزاری این…

  نایب رئیس هیئت مرکزی نظارت بر انتخابات شوراها از ارسال نامه این هیئت به وزارت کشور برای تعیین تکلیف برگزاری این انتخابات به صورت الکترونیکی خبر داد.

  یییییی

  “محمدجواد کولیوند” نایب رئیس هیئت مرکزی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستابا اشاره به ارسال نامه این هیئت به وزارت کشور برای تعیین تکلیف برگزاری این انتخابات به صورت الکترونیکی گفت: بعداز ظهر امروز هیئت مرکزی نظارت بر انتخابات شوراها پیشنهاد خود را درباره برگزاری الکترونیک انتخابات به وزارت کشور ارائه می‌کند.
  کولیوند تصریح کرد: طی این نامه به وزارت کشور پیشنهاد کرده‌ایم تا انتخابات در حوزه‌های انتخابیه‌ای که اعضای شورای شهر آنها بین ۵ تا ۷ نفر هستند به صورت الکترونیکی برگزار شود.
  نایب رئیس هیئت نظارت بر انتخابات شوراها خاطرنشان کرد: انتخابات حدود ۳۵۰ شهر از ۱۲۷۵  شهر در پیشنهادی که ما به وزارت کشور ارائه کرده‌ایم به صورت الکترونیک برگزار خواهد شد.
  منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.