• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اخبار پربازدید , سیاسی » نفوذ همانند یک ویروس به دنبال تغییر ذائقه ملت است
  کد خبر : 2018648

  نفوذ همانند یک ویروس به دنبال تغییر ذائقه ملت است

  نفوذ همانند یک ویروس به دنبال تغییر ذائقه ملت استReviewed by Iranvij-2 on Mar 11Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از خبرنگار مهر، علیرضا رضازاده پیش از ظهر در دومین مجمع بسیج عالی استان اظهار داشت: بنا به گفته مقام معظم رهبری در حال حاضر کشور در پیچ تاریخی مهم قرار داشته که سه…

  نفوذ همانند یک ویروس به دنبال تغییر ذائقه ملت استReviewed by Iranvij-2 on Mar 11Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از خبرنگار مهر، علیرضا رضازاده پیش از ظهر در دومین مجمع بسیج عالی استان اظهار داشت: بنا به گفته مقام معظم رهبری در حال حاضر کشور در پیچ تاریخی مهم قرار داشته که سه دلیل این حرف را اثبات می کند.

  وی با بیان اینکه نخستین دلیل این است که تجربه همواره درستی فرمایشات رهبری را نشان داده، بیان داشت: از طرفی این حرف تنها سخن رهبری نیست بلکه سران فتنه واستعمارگران جهان نیز گفته اند که جهان در شرایط ویژه قرار دارد.

  کارشناس مسائل سیاسی با اشاره به اینکه نگاه به شرایط منطقه و جهان نیز نشان می دهد که شرایط عادی نیست، عنوان داشت: سرعت، کیفیت، کمیت و تحولات منطقه نشان می دهد که شرایط ویژه و متفاوت قرار داریم.

  رضازاده ادامه داد: در این پیچ تاریخی مجموعه ای از فرصت ها و تهدیدات وجود دارد که تاکنون به این هجم از کیفیت و کمیت نبوده است.

  وی با اشاره به اینکه امروز اسلام ناب و جبهه مقاومت بر محوریت نظام اسلامی فرصت هایی برای جبهه حق در منطقه و جهان ایجاد کرده که خواب این فرصت ها برای ما آرزو بود، افزود: البته در این شرایط تهدیدهایی داریم که با گذشته قابل مقایسه نیست.

  کارشناس مسائل سیاسی با بیان اینکه نوع تهدید امروز عبارت است از توطئه پیچیده نفوذ، بیان کرد: لایه اول این نفوذ، نفوذ در دین اسلام است.

  ضربه ای که داعش به اسلام زد بیشتر از اسرائیل بود

  رضازاده ادامه داد: حلقه نخست این نفوذ پیدایش داعش در بین مسلمانان است و ضربه ای که داعش به اسلام زد اسرائیل نمی توانست به آن بزند.

  وی، نفوذ در شیعه را در لایه دوم این نفوذ دانست و گفت: لایه سوم نیز نفوذ در ایران اسلامی به عنوان مرکز شیعه و جهان اسلام است.

  کارشناس مسائل سیاسی با بیان اینکه دشمن از این نفوذ سه هدف  دارد، عنوان داشت: مهار قدرت ایران، تغییر رفتار و تغییر ساختار نظام ایران از جمله این اهداف است.

  رضازاده با اشاره به اینکه برای رسیدن به این اهداف باید در وهله نخست ذائقه ملت ایران عوض شود، اضافه کرد: هر حرکتی در راستای تغییر ذائقه ملت ایران در دیانت و مذهب باشد کمک به دشمن در ذائقه ملت است.

  وی ادامه داد: نفوذ ویروسی است که در سطح عمومی می خواهد ذائقه ملت را عوض کرده و در سطح مسئولان می خواهد اشتباه محاسباتی ایجاد کند.

  کارشناس مسائل سیاسی تدکید کرد: در این پیچ تاریخی مهم وحدت نیروهای متدین به انقلاب یک ضرورت اجتناب ناپذیر است.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.