• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اقتصادی » ۱۱۰۰نانوایی یارانه بگیر در تعطیلات نوروز دراستان زنجان فعال هستند
  کد خبر : 2018627

  ۱۱۰۰نانوایی یارانه بگیر در تعطیلات نوروز دراستان زنجان فعال هستند

  ۱۱۰۰نانوایی یارانه بگیر در تعطیلات نوروز دراستان زنجان فعال هستندReviewed by on Mar 11Rating: رسول منصوری در گفتگو با خبرنگار مهر ، به اقدامات شرکت غله در ایان نوروز به مردم اشاره کردو گفت: در راستای ارائه خدمات بهتربه مردم و مسافران تمام نانوایی هایی یارانه بگیر در در ایام عید نوروز کشیک هستند و تعطیلی ندارند….

  ۱۱۰۰نانوایی یارانه بگیر در تعطیلات نوروز دراستان زنجان فعال هستندReviewed by on Mar 11Rating:

  رسول منصوری در گفتگو با خبرنگار مهر ، به اقدامات شرکت غله در ایان نوروز به مردم اشاره کردو گفت: در راستای ارائه خدمات بهتربه مردم و مسافران تمام نانوایی هایی یارانه بگیر در در ایام عید نوروز کشیک هستند و تعطیلی ندارند.

  وی از فعالیت هزار و ۵۵۰ نانوایی در استان زنجان خبر داد و اظهار کرد: از این تعداد هزار و ۱۰۰ نانوایی یارانه بگیر هستندو سهیمه شان واریز شده  و در عید نوروز تعطیل نیستند.

  مدیر عامل شرکت غله و خدمات بازرگانی استان زنجان گفت: این تعداد نانوایی از اول فروردین ماه از صبح تا ۸ شب فعال خواهد بود و بعداز ظهر یا صبح چند ساعتی را به دید و بازدید خواهند رفت ولی فعالیت لازم را در عید خواهند داشت. 

  منصوری تاکید کرد: با توجه به قیمت نان انتظار شهرواندان از پخت نان به جا است که باید کیفیت نان بهتر باشد.

  مدیر عامل شرکت غله و خدمات بازرگانی استان زنجان یاد آورشد: در راستای ارائه نان با کیفیت به مردم استان در خرید گندم با کیفیت بسیار توجه شده و این سازمان در راستای ارائه نان با کیفیت به مردم نظارت و بازرسی از واحدهای نانوایی را در دستور کار دارد.

  وی گفت: این سازمان با واحدهایی که اقدام به کم فروشی و پخت نان بی کیفیت کنند برخورد می کند و مردم گزارشات خود را می توانند با سامانه ۱۲۴ در میان بگذارند.

  مدیر عامل شرکت غله و خدمات بازرگانی استان زنجان ابراز کرد: شرکت غله برای ارائه خدمات بهتر به مردم نظارت و بازرسی از نانوایی ها در عید نوروز را بر عهده دارد. 

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.