• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » تغییر موضع آنکارا در «منبج» اذعان به شکست توسعه‌طلبی ترکیه در سوریه است
  کد خبر : 2018529

  تغییر موضع آنکارا در «منبج» اذعان به شکست توسعه‌طلبی ترکیه در سوریه است

  تغییر موضع آنکارا در «منبج» اذعان به شکست توسعه‌طلبی ترکیه در سوریه استReviewed by on Mar 11Rating: «مجیب الرحمن الدندن»، نماینده پارلمان سوریه در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در دمشق، آزادسازی و پاکسازی منطقه «الخفسه» توسط ارتش سوریه را یکی از مهمترین موفقیت‌ها و پیروزی‌های به دست آمده در جبهه‌های عملیاتی سوریه توصیف کرد….

  تغییر موضع آنکارا در «منبج» اذعان به شکست توسعه‌طلبی ترکیه در سوریه استReviewed by on Mar 11Rating:

  «مجیب الرحمن الدندن»، نماینده پارلمان سوریه در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در دمشق، آزادسازی و پاکسازی منطقه «الخفسه» توسط ارتش سوریه را یکی از مهمترین موفقیت‌ها و پیروزی‌های به دست آمده در جبهه‌های عملیاتی سوریه توصیف کرد.

  نماینده پارلمان سوریه درباره اهمیت آزادسازی منطقه «الخفسه» گفت: با آزادسازی این منطقه، دسترسی ارتش سوریه به رودخانه فرات و دریاچه اسد که ۸۰ درصد از منابع آبی سوریه را تامین می‌کند، تسهیل شده که گامی مهم جهت بیرون راندن داعش از منطقه ریف شرقی حلب و فراهم شدن زمینه آزادسازی استان رقه محسوب می‌شود.

  الدندن درباره آتش‌بس برقرار شده در غوطه شرقی دمشق، گفت: آتش‌بسی که تا بیستم ماه جاری میلادی به واسطه روس‌ها در مناطق مختلف غوطه شرقی دمشق برقرار شده، زمینه فرصت خوبی است تا به موازات پیروزی‌های اخیر ارتش سوریه، از آن برای بازگرداندن امنیت و ثبات به این منطقه استفاده شود.

  وی تصریح کرد: هماهنگی در مبارزه با گروه‌های تروریستی موضوع بسیار مهمی است که باید با هماهنگی و موافقت دولت سوریه انجام شود و باید توجه داشت که در این پروسه ارتش سوریه همواره حرف آخر را خواهد زد، چون تنها قدرت و نیروی نظامی دارای مشروعیت در سوریه است.

  وی اظهارات اخیر مقامات ترکیه مبنی بر اینکه آنکارا مخالفتی با ورود ارتش سوریه به شهر منبج ندارد، افزود: دمشق نیازمند چنین تصریحاتی نیست، اگرچه این اظهار نظرها را باید تنها اذعان آنکارا به شکست در سوریه و طرح توسعه طلبانه اردوغان در شمال سوریه و پایان بازی ترکیه در سوریه تلقی کرد.

  نماینده پارلمان سوریه درباره نشست آینده آستانه نیز گفت: هر نشستی که مبارزه با تروریسم را در اولویت‌ کاری خود قرار ندهد، فاقد ارزش و اهمیت است، به همین دلیل امیدواریم نشست آتی آستانه در این خصوص گام‌های موثر و سازنده‌ای بردارد.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.