• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » فرهنگی و هنری » بازگشت ۸۰۰ میلیارد تومان به صندوق ذخیره فرهنگیان
  کد خبر : 2018494

  بازگشت ۸۰۰ میلیارد تومان به صندوق ذخیره فرهنگیان

  بازگشت ۸۰۰ میلیارد تومان به صندوق ذخیره فرهنگیانReviewed by on Mar 11Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از خبرنگار مهر، فخرالدین احمدی دانش آشتیانی در حاشیه دومین نشست هشتمین دوره مجلس دانش آموزی گفت: مجلس دانش آموزی تمرین فعالیت اجتماعی، فرهنگی و سیاسی برای حضور دانش آموزان در جامعه است. وی افزود: این مجلس…

  بازگشت ۸۰۰ میلیارد تومان به صندوق ذخیره فرهنگیانReviewed by on Mar 11Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از خبرنگار مهر، فخرالدین احمدی دانش آشتیانی در حاشیه دومین نشست هشتمین دوره مجلس دانش آموزی گفت: مجلس دانش آموزی تمرین فعالیت اجتماعی، فرهنگی و سیاسی برای حضور دانش آموزان در جامعه است.

  وی افزود: این مجلس بازوی مشورتی قوی برای مدیران آموزش و پرورش است چراکه مخاطبین تصمیم گیری ما دانش آموزان هستند. نمایندگان آنام به عنوان بازوی مشورتی مدیران در مجلس دانش آموزی حضور دارند.

  وزیر آموزش و پرورش درباره رتبه بندی معلمان در سال اینده گفت: کارگروهی را برای تدوین نظام جدید حقوق معلمان تعیین کرده ایم که در آن بحث رتبه بندی را هم خواهیم داشت.

  دانش آشتیانی درباره پرداخت مطالبات معلمان نیز بیان کرد:  پاداش بازنشستگی فرهنگیان تا سال ۹۴ پرداخت شده است، امابخشی دیگر از مطالبات از جمله پاداش پایان خدمت بازنشستگان سال ۹۵ و حق التدریس ها از ابتدای مهر تا پایان امسال باقی مانده است. تا پایان امسال تلاش می کنیم بخشی از مطالبات معلمان را پرداخت کنیم و با سازمان مدیریت در  حال پیگیری هستیم تا بخشی از مطالبات را تا پایان سال بپردازیم و بخش دیگری برای سال آینده می ماند.

  وی یاد آورد شد: توانستیم با همراهی دولت حقوق اسفند معلمان را زودتر بپردازیم.

  وزیر آموزش و پرورش درباره بازگشت ۳ هزار میلیارد تومان به صندوق ذخیره فرهنگیان، گفت: بنده نیز این مبلغ را شنیده ام اما هنوز گزارش آن به ما نرسیده و تا جایی که می دانیم ۸۰۰ میلیارد تومان به صندوق برگشته است.

  وی تصریح کرد: کمیته ای که در این باره تعیین کرده ایم در حال بررسی وضعیت صندوق است. مدیران شرکت ها و هیات مدیره هایی که فعال نبودند را تغییر داده و افراد متخصص بکار گرفته ایم به عنوان مثال هیات مدیره جدید بانک سرمایه از سوی بانک مرکزی تایید شده اند و بزودی بکار گرفته می شوند.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.