• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » پیروزی در شهر «حلب» مقدمه آزادسازی تمام خاک سوریه است
  کد خبر : 2018443

  پیروزی در شهر «حلب» مقدمه آزادسازی تمام خاک سوریه است

  پیروزی در شهر «حلب» مقدمه آزادسازی تمام خاک سوریه استReviewed by on Mar 11Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از خبرگزاری مهر به نقل از خبرگزاری سانا، «حسین دیاب» استاندار حلب با یک هیأت پارلمانی اروپایی دیدار و گفتگو کرد. بر اساس این گزارش، وی در جریان این دیدار در خصوص آزادسازی شهر حلب…

  پیروزی در شهر «حلب» مقدمه آزادسازی تمام خاک سوریه استReviewed by on Mar 11Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از خبرگزاری مهر به نقل از خبرگزاری سانا، «حسین دیاب» استاندار حلب با یک هیأت پارلمانی اروپایی دیدار و گفتگو کرد.

  بر اساس این گزارش، وی در جریان این دیدار در خصوص آزادسازی شهر حلب سخنانی را مطرح کرده و گفت: پیروزی در شهر حلب به لطف پایمردی نیروهای ارتش سوریه و رهبران کشور محقق شد.

  استاندار حلب در ادامه اظهار داشت: پیروزی در شهر «حلب» مقدمه آزادسازی تمام خاک سوریه است.

  وی با تأکید بر لزوم تشریک مساعی برای مبارزه با تروریسم در منطقه و جهان، اظهار داشت: امروز تروریسم مرز جغرافیایی خاصی را نمی شناسد و همه کشورها را تهدید می کند.

  از سوی دیگر، نایب رئیس کمیته روابط خارجی پارلمان اروپا که ریاست هیأت پارلمان اروپایی در دیدار با استاندار حلب را بر عهده داشت، تصریح کرد: تمامی اعضای هیأت پارلمان اروپایی بر لزوم برقراری صلح و ثابت در سوریه تأکید دارند.

  وی افزود: اعضای این هیأت پس از بازگشت به اروپا با همکاران و دوستان خود در پارلمان اروپا برای مجاب کردن آنها به تجدید نظر در مواضع منفی شان در قبال بحران سوریه، رایزنی می کنند.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.