• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اخبار پربازدید , سیاسی , مطالب برگزیده سایت » بیانیه کاخ سفید درباره تحریم‌های آمریکا علیه ایران
  کد خبر : 2018388

  بیانیه کاخ سفید درباره تحریم‌های آمریکا علیه ایران

  به گزارش ایران ویج؛ کاخ سفید با انتشار بیانیه‌ای، از تحریم‌های وزارت خزانه‌داری آمریکا بر ضد چندین شرکت و فرد ایرانی به عنوان یکی از عملکردهای پنجاه روز نخست ریاست‌جمهوری «دونالد ترامپ» در بخش امنیت ملی آمریکا نام برد. این گزارش در پایگاه اینترنتی کاخ سفید و  تحت عنوان « عملکرد پنجاه روز نخست ریاست جمهوری…

  ۸

  به گزارش ایران ویج؛ کاخ سفید با انتشار بیانیه‌ای، از تحریم‌های وزارت خزانه‌داری آمریکا بر ضد چندین شرکت و فرد ایرانی به عنوان یکی از عملکردهای پنجاه روز نخست ریاست‌جمهوری «دونالد ترامپ» در بخش امنیت ملی آمریکا نام برد.
  این گزارش در پایگاه اینترنتی کاخ سفید و  تحت عنوان « عملکرد پنجاه روز نخست ریاست جمهوری دونالد ترامپ: دستیابی به نتایج برای مردم آمریکا» منتشر شده است.
  در بخشی از این گزارش با عنوان «اولویت دادن به امنیت ملی آمریکا» آمده است:
  “اقدامات رئیس‌جمهور برای تضمین امنیت سرزمین آمریکا، مرزهای این کشور و مردم آن بوده است.  تحت رهبری رئیس‌جمهور ترامپ، وزارت خزانه داری (آمریکا) اقدام به تحریم پنجاه شرکت و افراد دخیل در برنامه موشک بالستیک ایران کرده است.
  رئیس‌جمهور ترامپ اقدام به ایجاد حفاظت های جدید در برابر تروریست های خارجی کرده است که وارد کشور ما می شوند.
  ترامپ پیشنهاد افزایش بودجه ارتش را تا رقم پنجاه و چهار میلیارد دلار، داده است تا ارتش بتواند بازسازی خود را آغاز کند.
  در نتیجه یادداشتی که رئیس جمهور ترامپ در بیست و هشتم ژانویه، امضا کرده است، او طرحی را برای شکست دادن داعش دریافت کرده است که وزیر دفاع و سایر اعضای کابینه آن را تدوین کرده‌اند.
  رئیس جمهور ترامپ دستور بازنگری در میزان آمادگی ارتش را صادر کرده  و بازسازی نیروهای مسلح آمریکا را جزو خط مشی خود قرار داده است.
  رئیس جمهور ترامپ اقدام به مذاکره برای پائین آوردن قیمت هواپیماهای اف- ۳۵ کرده است تا میلیون ها دلار صرفه‌جویی کند.”
  منبع: باشگاه خبرنگاران
  کلیدواژه ها : ،
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.