• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اخبار پربازدید , سیاسی » بحران سوریه در آستانه حل سیاسی قرار دارد و همه کشورها دست از گزینه نظامی برداشته اند
  کد خبر : 2018321

  بحران سوریه در آستانه حل سیاسی قرار دارد و همه کشورها دست از گزینه نظامی برداشته اند

  بحران سوریه در آستانه حل سیاسی قرار دارد و همه کشورها دست از گزینه نظامی برداشته اندReviewed by Iranvij-2 on Mar 10Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از گروه بین الملل خبرگزاری فارس، «سامح شکری» وزیر خارجه مصر تأکید کرد که روابط این کشور با قطر و ترکیه هیچ تغییری نکرده است. شکری در…

  بحران سوریه در آستانه حل سیاسی قرار دارد و همه کشورها دست از گزینه نظامی برداشته اندReviewed by Iranvij-2 on Mar 10Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از گروه بین الملل خبرگزاری فارس، «سامح شکری» وزیر خارجه مصر تأکید کرد که روابط این کشور با قطر و ترکیه هیچ تغییری نکرده است.

  شکری در گفتگو با روزنامه الوطن مصر تصریح کرد که سوریه یک کشور عربی و رکن اساسی در نظام عربی باقی خواهد ماند.

  وی با تأکید بر اینکه مصر در حال حاضر بر روند سیاسی حل بحران سوریه تمرکز کرده است، اظهار داشت که ایده بازگشت سوریه به اتحادیه عرب باید دیر یا زود عملی شود.

  وزیر خارجه مصر افزود: ما در آستانه حل و فصل سیاسی و اجرای قطعنامه شواری امنیت قرار داریم و در حال حاضر برای ایجاد چارچوب جدیدی تلاش میکنیم که مورد رضایت ملت سوریه باشد.

  وی ادامه داد: در حال حاضر همه کشورها از ایده راه حل نظامی در سوریه دور شده اند و در راستای ترسیم آینده سیاسی سهیم هستند که ملت سوریه آن را رقم خواهد زد.

  شکری در پاسخ به این پرسش که آیا اعراب حاشیه خلیج فارس هم در پی گزینه نظامی در سوریه نیستند، نیز اعلام کرد: گمان میکنم که نه تنها کشورهای [عربی حاشیه] خلیج [فارس] بلکه جامعه بین الملل نیز در این زمینه تغییر کرده است.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.