• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اقتصادی » مسکن مهر خرامه در آستانه مهربانی/ تکلیف حصارکشی و محوطه سازی مشخص شد
  کد خبر : 2018261

  مسکن مهر خرامه در آستانه مهربانی/ تکلیف حصارکشی و محوطه سازی مشخص شد

  مسکن مهر خرامه در آستانه مهربانی/ تکلیف حصارکشی و محوطه سازی مشخص شدReviewed by on Mar 9Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از صدای خرامه، مسکن مهر، واژه ای آشنا برای افرادیست که روزی، خانه دار شدن را در خواب می دیدند، همان افرادی که بنا…

  مسکن مهر خرامه در آستانه مهربانی/ تکلیف حصارکشی و محوطه سازی مشخص شدReviewed by on Mar 9Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از صدای خرامه، مسکن مهر، واژه ای آشنا برای افرادیست که روزی، خانه دار شدن را در خواب می دیدند، همان افرادی که بنا به وعده ها، پول های اندک خود را در اختیار شرکت های تعاونی قرار دادند تا شاید این حرف به عمل تبدیل شود.

  پروژه مسکن مهر در آستانه دهمین سال تولد خود، همچنان با مشکلاتی دست و پنجه نرم می کند که انگار قرار نیست سایه آرامش را بر سر ساکنان آن بیندازد؛ معلوم هم نیست که این پروژه، چند دولت را باید پشت سر بگذارد.

  خوشبختانه مسکن مهر خرامه که تا چندی پیش، یک روز بر سر تحویل واحد، یک روز بر سر نبود آب و برق و گاز، یک روز بر سر مشکلات ساخت و ساز، یک روز بر سر خرید و فروش و یک روز هم بر سر مشکلات محوطه با مشکل روبرو بود در آخرین روزهای بلاتکلیفی به سر می برد.

  http://www.hodhodnews.ir/images/20170309/86037877082.jpg

  صمد سی سختی مدیر بنیاد مسکن خرامه اظهار داشت: در جلسه ای که با حضور معاون مسکن شهری بنیاد مسکن فارس و مدیر عامل شرکت تعاونی ها در مسکن مهر خرامه برگزار شد به این جمع بندی رسیدیم که یک سری فرم ها و مدارک جهت دریافت قیر رایگان، تکمیل و به اداره کل ارسال شود.

  http://www.hodhodnews.ir/images/20170309/37882130613.jpg

  وی افزود: دولت ۱۳۶ میلیون تومان یارانه را برای محوطه سازی مسکن مهر خرامه تخصیص داده و ما نیز درخواست ۱۲۰ تن قیر رایگان را جهت آسفالت ۱۴ هزار مترمربع محوطه مسکن مهر داده ایم و این برنامه همچنان در حال پی گیری است.

  سی سختی ادامه داد: طی چند روز آینده جلسه ای با حضور شهرداری، بنیاد مسکن، اداره کار و فرمانداری برگزار می شود و مدارک و فرم های دریافت قیر یارانه ای بررسی و به مرکز استان ارسال خواهد شد.

  مدیر بنیاد مسکن خرامه گفت: پس از آن یک مجری جهت اجرای این پروژه با رعایت ضوابط قانونی معرفی خواهد شد، البته جهت انجام حصارکشی و محوطه سازی به صورت کامل نیاز به اعتبار بیشتری دارد که باید یا شرکت تعاونی ها یا متقاضیان در این زمینه کمک بدهند.

  http://www.hodhodnews.ir/images/20170309/17662870153.jpg

  وی در پایان اضافه کرد: در این هفته مدارک مورد نظر ارسال خواهد شد و به محض دریافت قیر یارانه ای، پروژه مورد نظر شروع خواهد شد که امیدواریم این پروژه در اوایل سال آینده به پایان برسد.

   

  شایان ذکر است که پروژه مسکن مهر خرامه با حضور سه شرکت از جمله شرکت تعاونی مسکن سازان به مدیرعاملی علی زارع با تعهد ساخت ۴۸ واحد، شرکت مسکن کارگری به مدیرعاملی مهرزاد عمادی با تعهد ۱۶۸ واحد و شرکت مسکن محلی به مدیرعاملی محمدعلی کشاورز با تعهد ۲۴۰ واحد مشغول به فعالیت است.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.