• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » درهای بازداشتگاهی که محل کشتار ۶۰۰ عراقی بود گشوده شد
  کد خبر : 2018134

  درهای بازداشتگاهی که محل کشتار ۶۰۰ عراقی بود گشوده شد

  درهای بازداشتگاهی که محل کشتار ۶۰۰ عراقی بود گشوده شدReviewed by on Mar 9Rating: در مرحله جدید عملیات ارتش عراق یکی از مخوف ترین مراکز تحت تصرف داعش یعنی زندان بزرگ بدوش سقوط کرد. این زندان که گفته می شد بسیاری از ناراضیان داعش در آنجا نگه داری می شوند اما شهرت بدوش به کشتار…

  درهای بازداشتگاهی که محل کشتار ۶۰۰ عراقی بود گشوده شدReviewed by on Mar 9Rating:

  در مرحله جدید عملیات ارتش عراق یکی از مخوف ترین مراکز تحت تصرف داعش یعنی زندان بزرگ بدوش سقوط کرد. این زندان که گفته می شد بسیاری از ناراضیان داعش در آنجا نگه داری می شوند اما شهرت بدوش به کشتار دسته جمعی و ویرانگر دو سال یعنی کشتار بیش از ۶۰۰ شیعه توسط داعش بر می گردد.
  به گزارش ایران ویج به نقل از ایران، نیروهای عراق زندانی را در شمال غربی موصل آزادی کرده اند که گفته می شود دو سال و نیم پیش، محل اجرای یک قتل عام به دست نیروهای گروه موسوم به “دولت اسلامی” (داعش) بوده است.
  واحدهای لشکر ۹ زرهی ارتش عراق و شبه نظامیان متحد آنها امروز موفق شدند با تصرف زندان “بدوش” پرچم این کشور را بر فراز آن به اهتزاز درآورند. هنوز مشخص نشده که آیا در زمان تصرف بدوش، در داخل آن زندانی وجود داشته است یا نه.
  مدتی بعد از تصرف موصل از سوی نیروهای داعش، گزارش هایی از اعدام دستجمعی بیش از ۶۰۰ نفر از کسانی که در این زندان محبوس بودند منتشر شد. اعدام شدگان، عمدتا از شهروندان شیعه عراق بودند.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.