• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اجتماعی , اخبار پربازدید » مهلت ثبت‌نام اسکان نوروزی فرهنگیان تا ۴ روز دیگر
  کد خبر : 2018006

  مهلت ثبت‌نام اسکان نوروزی فرهنگیان تا ۴ روز دیگر

  ثبت‌نام در مراکز اسکان نوروزی فرهنگیان که از ۵ اسفند ماه آغاز شده است تا روز یکشنبه ۲۲ اسفندماه ادامه دارد و داوطلبان می توانند جهت انجام ثبت‌نام به سامانه اسکان فرهنگیان مراجعه کنند.  ثبت‌نام اینترنتی در مراکز اسکان فرهنگیان از روز پنجم اسفندماه شروع شد و تا روز یکشنبه ۲۲ اسفندماه از طریق سامانه…

  ۵۷۳۷۹۸۱۴

  ثبت‌نام در مراکز اسکان نوروزی فرهنگیان که از ۵ اسفند ماه آغاز شده است تا روز یکشنبه ۲۲ اسفندماه ادامه دارد و داوطلبان می توانند جهت انجام ثبت‌نام به سامانه اسکان فرهنگیان مراجعه کنند.

   ثبت‌نام اینترنتی در مراکز اسکان فرهنگیان از روز پنجم اسفندماه شروع شد و تا روز یکشنبه ۲۲ اسفندماه از طریق سامانه www.eskan.medu.ir ادامه دارد.

  وزارت آموزش و پرورش معتقد است به علت عدم وجود فضاهای مناسب اسکان و اقامت در ایام نوروز هرساله اقدام به فراهم آوردن تسهیلات و امکانات اقامتی در حدبضاعت می کند و پس از فرهنگیان که در اولویت اول قرار دارند ، سایر هموطنان نیز می توانند از مراکز اسکان نوروزی استفاده کنند.

  مراکز اسکان فرهنگیان برای نوروز ۹۶، به دو درجه “الف” و “ب”  تقسیم بندی می شوند  و بنابراین بر خلاف سال های گذشته اسکان در سطح “ج” حذف می شود و  اعتباراتی که برای تقسیم‌بندی اسکان در نظر گرفته شده بر اساس مسافرپذیری هر شهر توزیع و بخش دیگری از آن را استان‌ها تامین می‌کنند

  مدیرکل تعاون و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش حضور بیش از یک میلیون خانواده را در مدارس در ایام نوروز پیش بینی می‌کند و می‌گوید: بیش از ۱۰۷ هزار کلاس درس در قالب ۱۱ هزار مدرسه برای اسکان مسافران نوروزی در سطح کشور آماده و تلاش شده است تا بر اساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده به سمت ارتقای کیفیت خدمات برویم و خدمات مطلوبی را ارائه کنیم.

  ۶۹۵ پایگاه اسکان، ۱۱ هزار مدرسه، ۱۰۷ هزار کلاس، ۲۶۱ مرکز آموزشی – رفاهی و ۳۰۰ اردوگاه شامل سه هزار سوئیت، ۵۰ پردیس دانشگاه فرهنگیان شامل ۲۰۰۰ خوابگاه و ۲۵ هزار نفر عوامل اجرایی در ایام نوروز فعالیت می کنند .

  منبع: ایسنا
  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.