• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اقتصادی » دولت مجوز فروش سهام عدالت ندارد/۹۰درصد درآمد کرمانشاه مالیات است
  کد خبر : 2017874

  دولت مجوز فروش سهام عدالت ندارد/۹۰درصد درآمد کرمانشاه مالیات است

  دولت مجوز فروش سهام عدالت ندارد/۹۰درصد درآمد کرمانشاه مالیات استReviewed by on Mar 8Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از خبرنگار مهر، علی محمدی امروز چهارشنبه در نشست خبری با اصحاب رسانه اظهار داشت: در حال حاضر ثبت نام جدید برای سهام عدالت نداریم و تنها ارائه صورتحساب مشمولین طرح سهام عدالت انجام می‌شود…

  دولت مجوز فروش سهام عدالت ندارد/۹۰درصد درآمد کرمانشاه مالیات استReviewed by on Mar 8Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از خبرنگار مهر، علی محمدی امروز چهارشنبه در نشست خبری با اصحاب رسانه اظهار داشت: در حال حاضر ثبت نام جدید برای سهام عدالت نداریم و تنها ارائه صورتحساب مشمولین طرح سهام عدالت انجام می‌شود ضمن اینکه در این مرحله سازو کار فروش سهام فراهم نشده و امکان فروش سهام عدالت وجود ندارد.

  محمدی بیان کرد: مشمولانی که از سال ۸۵ تا ۹۴ ثبت نام آنان در طرح سهام عدالت نهایی شده می توانند با مراجعه به سامانه www.samanese.ir از وضعیت صورت حساب سهام خود مطلع شوند.

  وی با بیان اینکه افرادی که ثبت نام نهایی را تکمیل نکردند مشمول طرح نیستند، افزود: در سامانه آخرین مشخصات هویتی و سجلی افراد اعمال شده، اظهار کرد: از هفدهم تا بیست و ششم بر اساس کد امکان ورود به سامانه است اما پس از بیست و ششم آزاد می شود.

  مدیر کل امور اقتصادی و دارایی استان کرمانشاه جمعیت مشمول طرح سهام عدالت در کشور را ۴۹ میلیون و ۲۲۰ هزار نفر اعلام کرد و گفت: مشمولین استان کرمانشاه یک میلیون و ۴۵۰ هزار نفر و معادل ۷۵ درصد جمعیت استان است.

  وی با اشاره به اینکه ارزش یک میلیون تومان سهام در ده سال دو برابر شده، بیان کرد: افراد متوفی از سال ۸۵ تا ۹۴ سهام عدالت آنان جزو سرمایه است و سازمان خصوصی سازی اعلام می کند که سهام به وراث می‌رسد.
  محمدی اظهار کرد: از مجموع ۴۹ میلیون و ۲۲۰ هزار مشمول در کشور، حدود دو میلیون نفر فوتی داشتیم و در استان کرمانشاه قریب به ۶۰ هزار نفر فوتی از میان مشمولان داشتیم.

  مدیر کل امور اقتصادی و دارایی استان کرمانشاه با تأکید بر اینکه هیچکس به نیابت از سازمان خصوصی سازی به درب منازل برای بحث سهام عدالت مراجعه نمی‌کنند و تنها مرجع رسمی سامانه است.

  وی مددجویان نهادهای حمایتی، روستائیان و عشایر، کارکنان شاغل در دستگاه های اجرایی، بازنشستگان لشکری و کشوری، ایثارگران، بیماران خاص، قالیبافان، کارگران فصلی و ساختمانی، رانندگان تاکسی، زمان سرپرست خانوار، طلاب را از جمله مشمولین شش دهک اعلام کرد.
  محمدی بااشاره به تفاوت میان یارانه و سهام عدالت گفت: یارانه درآمد است اما سهام عدالت ثروت و سرمایه است دادن یارانه نوعی ماهی دادن به طرف است و سهام عدالت ماهیگیری، عزت مردم در سهام عدالت حفظ می‌شود.

  مدیر کل امور اقتصادی و دارایی استان کرمانشاه با اعلام این که از نیمه دوم سال ۹۶ سود سهام عدالت سال ۹۵ پرداخت می‌شود، گفت: دولت فعلا مجوز فروش سهام عدالت را ندارد.

  وی در ادامه اظهار کرد: در بحث لایحه بودجه سال ۹۶ درآمدی استان کرمانشاه ۲۷ درصد نسبت به سال ۹۵ افزایش یافته بود که با تلاش‌های انجام شده این عدد به ۹ درصد رسید و رقم ۷۶۰ میلیارد که در لایحه برای استان لحاظ شده بود به حدود ۶۵۰ میلیارد تومان رسید و شاهد کاهش ۱۲۰ میلیاردی هستیم.

  مدیر کل امور اقتصادی و دارایی استان کرمانشاه درآمد فعلی استان کرمانشاه را ۵۹۷ میلیارد اعلام کرد و افزود: بخش عمده‌ای به اعتبارات استان اضافه شده است.

  به گفته مدیر کل امور اقتصادی و دارایی استان کرمانشاه ۹۰ درصد از درآمد این استان مالیات است و ده درصد مربوط به دیگر امور است.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.