• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اقتصادی » سخنگوی کمیسیون انرژی: افزایش قیمت بنزین غیرقانونی است
  کد خبر : 201778

  سخنگوی کمیسیون انرژی: افزایش قیمت بنزین غیرقانونی است

  سخنگوی کمیسیون انرژی: افزایش قیمت بنزین غیرقانونی استReviewed by Aryan on Dec 13Rating: “عماد حسینی”  با بیان اینکه قیمت حامل‌های انرژی نباید خودسرانه از سوی دولت بالا برود افزود: تک نرخی کردن قیمت بنزین در سال جاری تخلف است و خود دولت نیز اخیرا اعلام کرده که چنین تصمیمی ندارد. وی اظهار داشت:  در قانون…

  سخنگوی کمیسیون انرژی: افزایش قیمت بنزین غیرقانونی استReviewed by Aryan on Dec 13Rating:

  “عماد حسینی”  با بیان اینکه قیمت حامل‌های انرژی نباید خودسرانه از سوی دولت بالا برود افزود: تک نرخی کردن قیمت بنزین در سال جاری تخلف است و خود دولت نیز اخیرا اعلام کرده که چنین تصمیمی ندارد.
  وی اظهار داشت:  در قانون برنامه پنجم و قانون هدفمندی قوانینی برای میزان افزایش قیمت بنزین وجود دارد که بر اساس آن نمی‌توان قیمت بنزین را بالا‌تر از ۷۵۰ یا ۸۰۰ تومان برد.
  وی با تاکید بر اینکه قرار بود در هر سال هدفمندی یارانه‌ها ۲۰ درصد به قیمت حامل‌های اضافه شود گفت: دولت تاکنون بیش از میزان تعیین شده قیمت بنزین را افزایش داده است در حالی که باید هر ساله درصدی به آن اضافه شده و در پایان برنامه به میزان تعیین شده برسد.
  حسینی در ادامه به ایلنا گفت: بالا بردن قیمت بنزین و تک نرخی کردن آن در این شرایط خلاف قانون است اظهارداشت: با بالارفتن قیمت بنزین تورم نیز همزمان تاثیرات احساسی خود را خواهد گذاشت.
  سخنگوی کمیسیون انرژی تاکید کرد: باید قوانین بودجه و هدفمندی را برای تغییر قیمت حامل‌های انرژی در نظر داشت تا بتوان حامل‌های انرژی را مدیریت کرد.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.