• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » ارتش سوریه به ۴ کیلومتری سیلوهای شرق تدمر رسید
  کد خبر : 2017770

  ارتش سوریه به ۴ کیلومتری سیلوهای شرق تدمر رسید

  ارتش سوریه به ۴ کیلومتری سیلوهای شرق تدمر رسیدReviewed by on Mar 8Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از گروه بین الملل خبرگزاری فارس، ارتش سوریه با کمک نیروهای مقاومت در ادامه بازپس گیری مناطق حومه شهر تدمر موفق شدند با تثبیت مواضع خود در ارتفاع «العامریه»، بطور کامل بر کوههای راهبردی «العامریه» واقع…

  ارتش سوریه به ۴ کیلومتری سیلوهای شرق تدمر رسیدReviewed by on Mar 8Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از گروه بین الملل خبرگزاری فارس، ارتش سوریه با کمک نیروهای مقاومت در ادامه بازپس گیری مناطق حومه شهر تدمر موفق شدند با تثبیت مواضع خود در ارتفاع «العامریه»، بطور کامل بر کوههای راهبردی «العامریه» واقع در شمال شهر تدمر مسلط شوند.

  سلسله جبال العامریه از محور جنوبی بر شهر و فرودگاه تدمر و از محور شرقی بر مزارع تدمر و از محور شمالی بر میدان گازی تدمر و کوه های شمالی آن از جمله کوه «المزار» اشراف کامل دارد و تحرکات تروریستها در مناطق اطراف آن براحتی رصد می شود و امکان حمله مجدد آنان را خنثی می‌کند.

  اندازه بزرگتر نقشه اینجا   

  به گزارش ایران ویج به نقل از بین‌الملل فارس، نیروهای جبهه مقاومت عملیات خود را به سمت مناطق حومه شمال شرق و شرق تدمر و فرودگاه به نامهای «بیاره محمد بطمان و بیاره جمعه المطلق» آغاز می کنند.

  منابع میدانی نیز خبر دادند که مزارع «محمد احمد» واقع در جنوب فرودگاه تدمر نیز بطور کامل پاکسازی شده است.

  در حال حاضر ارتش سوریه از محور شرقی کوههای العامریه و فرودگاه تدمر  به ۴کیلومتر و ۵۰۰ متری سیلوهای شهر رسیده است و در صورت پاکسازی سیلوها، نیروهای سوری موفق خواهند شد تمامی مناطقی را پس بگیرند که طی دو ماه گذشته اشغال شده بود.

  در محور شمال غربی شهر تدمر نیروهای مقاومت توانستند با تثبیت مواضع خود در میدان نفتی «الجزل» عملیات خود را به سمت منطقه الجزل و کوههای الحمره آغاز کنند.

  بدین ترتیب فاصله نیروهای مقاومت با منطقه نفتی آراک به ۱۹ کیلومتر و منطقه نفتی السخنه به ۵۵ کیلومتر رسید

  نیروهای متخصص خنثی کننده بمب برای خنثی سازی بمبهای بکار  گذاشته شده در میدان نفتی الجزل توسط تروریستهای داعش راهی این میدان نفتی شدند.

  همزمان جنگنده های روسی و سوری با رصد دقیق عناصر داعش مواضع آنها را در مناطق «البارده، اطراف سیلوها و گردان المهجوره» مورد هدف قرار دادند و تعدادی از آنان را از پای درآوردند.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.