• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اخبار پربازدید , اخبار خودرو » شرکت سیت اسپانیا فروش خودرو به ایران را بررسی می‌کند
  کد خبر : 2017764

  شرکت سیت اسپانیا فروش خودرو به ایران را بررسی می‌کند

  مدیر ارشد شرکت تابعه فولکس واگن در اسپانیا گفت، شرکت سیت در حال بررسی فروش خودروهای تولیدی اش به ایران است تا بازار خود را به فراتر از بازار اروپا گسترش دهد. به نقل از رویترز، مدیر ارشد شرکت تابعه فولکس واگن در اسپانیا گفت، شرکت سیت در حال بررسی فروش خودروهای تولیدی اش به…

  ۱۳۹۲۰۵۰۸۱۵۴۴۳۹۲۷۱۹۰۷۶۹۴

  مدیر ارشد شرکت تابعه فولکس واگن در اسپانیا گفت، شرکت سیت در حال بررسی فروش خودروهای تولیدی اش به ایران است تا بازار خود را به فراتر از بازار اروپا گسترش دهد.

  به نقل از رویترز، مدیر ارشد شرکت تابعه فولکس واگن در اسپانیا گفت، شرکت سیت در حال بررسی فروش خودروهای تولیدی اش به ایران است تا بازار خود را به فراتر از بازار اروپا گسترش دهد.

  لوکا دی مئو، مدیر اجرایی شرکت سیت گفت، دولت اسپانیا از شرکت سیت دعوت کرده تا فرصت های موجود در بازار ایران را بررسی کند، اما ورود به بازار این کشور مستلزم سرمایه گذاری قابل توجه و همکاری با شرکت مادر سیت یعنی فولکس واگن آلمان است.

  دی مئو در حاشیه مایشگاه خودروی ژنو گفت: «ایران بازاری نیست که ما بتوانیم به تنهایی وارد شویم… ما باید ببینیم خواهران و برادران ما چه می کنند. آنها در حال تحلیل وضعیت هستند اما هنوز هیچ چیز قطعی ای روی میز نیست.»

  شرکت های خودروساز فرانسوی پس از توافق هسته ای و لغو تحریم ها به سرعت در حال افزایش سرمایه گذاری ها در بازار ایران و بالا بردن تولید خود در این کشور هستند.

  خودروسازان غربی و ژاپنی نیز که قبلا به دلیل تحریم ها از ورود به بازار ایران خودداری می کردند، اکنون در حال بررسی پتانسیل بازار ایران هستند.

  مئو افزود، در طی سال های آینده، بین المللی شدن برای شرکت سیت به عنوان یک برند یک موضوع کلیدی خواهد بود. این شرکت که به صورت سنتی حضوری قوی در بازارهای مدیترانه دارد، به ارائه مدل های جدید برای افزایش سوددهی خود ادامه می دهد.

  منبع: اقتصاد آنلاین
  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.