• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » خواب ۴۰دقیقه ای برخی وزیران دولت در جلسات/شهدا با آمریکا مقابله کردند نه مسئولانی که خانه ۲هزارمتری دارند
  کد خبر : 2017753

  خواب ۴۰دقیقه ای برخی وزیران دولت در جلسات/شهدا با آمریکا مقابله کردند نه مسئولانی که خانه ۲هزارمتری دارند

  خواب ۴۰دقیقه ای برخی وزیران دولت در جلسات/شهدا با آمریکا مقابله کردند نه مسئولانی که خانه ۲هزارمتری دارندReviewed by on Mar 8Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛به نقل از چرام  حامد جمالی مسئول کرسی آزاد اندیشی بسیج دانشجویی دانشگاه شبراز از جلسه بد عهدی آمریکا با حضور دکتر نقوی حسینی…

  خواب ۴۰دقیقه ای برخی وزیران دولت در جلسات/شهدا با آمریکا مقابله کردند نه مسئولانی که خانه ۲هزارمتری دارندReviewed by on Mar 8Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛به نقل از چرام  حامد جمالی مسئول کرسی آزاد اندیشی بسیج دانشجویی دانشگاه شبراز از جلسه بد عهدی آمریکا با حضور دکتر نقوی حسینی نماینده محترم مردم ورامین و قرچک در مجلس شورای اسلامی خبر داد.

  دکتر نقوی حسینی در این جلسه به موضوعات خوبی در مورد برجام و مسائل اقتصادی و معیشتی مردم و همچنین نحوه انتخاب مردم در انتخابات پرداختند. که چند مورد از صحبت های ایشان را به اختصار خدمت شما عرض میکنم.

  وی با اشاره به خلف وعده‌های مکرر آمریکا و درس نگرفتن مسؤولان کشور از آن، خاطرنشان کرد: اگر کسی فکر کند دشمنی آمریکا پس از انقلاب اسلامی با ایران کاهش یافته است، یا فراموش‌کار است یا خائن؛ چراکه فتنه‌های مکرر این کشور در این سال‌ها از تجهیز منافقان و ترور در کشور تا راه‌اندازی جنگ هشت‌ساله و فتنه ۸۸ و همچنین در مدت اخیر هم نقض عهد برجام، نشان می‌دهد که این دشمنی تمام‌نشدنی است.

  نقوی حسینی بار دیگربا اشاره به ترور ۱۷ هزار انسان بی‌گناه توسط منافقین در اوایل انقلاب که توسط آمریکا و سران غربی تجهیز و تحریک می‌شدند، اظهار کرد: ۳۰۰ هزار شهید دفاع مقدس که از بهترین فرزندان این مملکت بودند با بمب‌های کشورهای غربی و آمریکا شهید شدند ولی کنون این جنایتکاران شعار حقوق بشر وغیره سر می‌دهند اماغافل از اینکه ما این جنایات را هرگز فراموش نخواهیم کرد.

  وی گفت:آن جوانی که در دفاع مقدس پوتین خود را درآورد و روی مین جان فشانی کرد، نمی‌خواست پوتینش که متعلق به بیت‌المال بود از بین برود اما در حالی‌ که امروز ۸ هزار میلیارد تومان پول معلمان را از صندوق ذخیره فرهنگیان برمی‌دارند و نام آن را وام معوق می‌گذارند.

  این مسئول در بخش دیگری از اشاره به اینکه برجام دیپلماسی دشمن برای سربریدن ملت ایران بود، تصریح کرد: همان دشمنی که جنگ هشت ساله را به مردم ما تحمیل کرد، برجام را نیز برای غارت و چپاول این مملکت دوباره مطرح کرد و این مسئله مهم را برخی نفهمیدند. ما که تذکر دادیم،گفتند شما بی‌سواد هستید و به جهنم بروید اما پس‌ از آن که آقای ظریف ظریف آمد،در کمیسیون امنیت ملی بیان کردند که ما اشتباه کردیم.

  وی گفت:آمریکا در برجام سر ما را کلاه گذاشت و طوری قرارداد را تنظیم کرد که جای هیچ‌گونه اعتراض را برای ما باقی نگذاشت و حتی در صورت اعتراض، تعهدی دیگر بر تعهدات ما اضافه خواهد کرد. متأسفانه این قرارداد را در ۲۰ دقیقه کسانی تصویب کردند که به‌اصطلاح نمایندگان ملت در مجلس بودند.

  نقوی حسینی افزود: آمریکا برای بانک‌هایی که می‌خواهند با ایران کار کنند ۱۰ شرط گذاشته است که با این شرایط هیچ بانکی حاضر به سرمایه‌گذاری در ایران نیست. 

  نماینده محترم مردم ورامین گفت:فردی که ساعت سه بعدازظهر به خانه ۲ هزار متری خود می‌آید، مطمئن باشید که مرد مقابله با آمریکا نیست، چراکه مرد مقابله با آمریکا آن فردی بود که در دهه ۶۰ در بیابان‌های فکه مقابل دشمن ایستاد.

  وی در ادامه تصریح کرد:متأسفانه مردم در انتخابات ضعیف عمل کرده و چشمان خود را قبل از انتخاب باز نمی‌کنند.برای نمونه در انتخابات مجلس ۲ ماه تحقیق نمی‌کنیم که به چه کسی رأی دهیم که درد مردم را بفهمد.

  وی همچنین با تذکر مجدد به این نکته که مردم اگر در انتخاب خود اشتباه بکنند خودشان ضرر خواهند کرد، گفت: مردم باید بدانند وزیر دولتی که همیشه در جلسات خواب است و ثروت ۷۸۰ میلیارد تومانی دارد، چطور می‌تواند برای ۵ میلیون جوان بیکار کار ایجاد کند و صنعت را به حرکت درآورد؟ دریکی از جلسات دولت با یک هیات خارجی این وزیر دولت ۴۰ دقیقه خواب بود.

  نقوی حسینی در بخش پایان سخنانش با اشاره به کارهای بچه‌گانه برخی از نمایندگان مجلس در برخورد با وزرا و رئیس‌جمهور اظهار کرد: تعادل روحی خود را از دست می دهم زمانی که برخی نمایندگان عزت خود را پایین آورده و به‌جای مطالبه گری حق مردم از وزرا، دنبال وزرا برای تصویر یادگاری می دوند؛این نشان می‌دهد که جامه نمایندگی بر تن آنها بسیار گشاد است و این را باید مردم ما بدانند که نتیجه انتخاب اشتباه آنها همین روند است.

   

   

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.