• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اخبار پربازدید , بین الملل , سیاسی » ترامپ بجای لجاجت باید تسلیم قانون شود
  کد خبر : 2017704

  ترامپ بجای لجاجت باید تسلیم قانون شود

  مدیرعامل مرکز توسعه خواهرشهری‌های ایران در ارتباط با عقب‌نشینی ترامپ مبنی بر وضع قانون جدید در رابطه با مهاجران گفت: چانه‌زنی مهاجرین در آمریکا باعث عقب‌نشینی دونالد ترامپ گردید و بجای عذرخواهی فرمان مهاجرتی جدید را امضاء کرد که این تصمیم برای صدور روادید جزء بدیهیات هر کشور می‌باشد. علی رضا رجایی با بیان این‌که…

  ۵۷۳۷۹۴۵۹

  مدیرعامل مرکز توسعه خواهرشهری‌های ایران در ارتباط با عقب‌نشینی ترامپ مبنی بر وضع قانون جدید در رابطه با مهاجران گفت: چانه‌زنی مهاجرین در آمریکا باعث عقب‌نشینی دونالد ترامپ گردید و بجای عذرخواهی فرمان مهاجرتی جدید را امضاء کرد که این تصمیم برای صدور روادید جزء بدیهیات هر کشور می‌باشد.

  علی رضا رجایی با بیان این‌که «دولت دونالد ترامپ می‌گوید که دستورالعمل جدید منع ورود مسافران و مهاجران از ۱۰ روز دیگر به اجرا گذاشته خواهد شد» افزود: دستورالعمل قبلی ۷ کشور عمدتا مسلمان از جمله ایران را شامل می‌شد ولی در فرمان جدید عراق حذف شده است.

  وی افزود : یک مقام کاخ سفید در واشنگتن به خبرنگاران گفته که دولت عراق درباره تبادل اطلاعات با آمریکا “تعهدات محکمی” داده که بر اساس آن واشنگتن می‌تواند سوابق شهروندان عراق را پیش از ورود به ایالت متحده به خوبی بررسی کنند.

  وی با بیان این‌که «بر این اساس دستور جدید فقط شامل حال ویزاهایی خواهد بود که قرار است صادر شود و دارندگان کارت سبز (اقامت دائم) و کسانی که پیشتر ویزای آمریکا را دریافت کرده‌اند از آن مستثنی شده‌اند» ، افزود:  به گفته مقام‌های کاخ سفید دستور‌العمل جدید از ۱۰ روز دیگر (۱۶ مارس ۲۰۱۷) در قالب روندی منظم به اجرا درخواهد آمد؛ بنابراین در این مدت جلوی کسی در فرودگاه‌ها گرفته نخواهد شد.

  مدیر عامل مرکز توسعه بین المللی خواهرشهری های ایران در پایان خاطر نشان کرد: دستور جدید پناهجویان سوری را به طور جداگانه هدف قرار نمی‌‌دهد و استثنایی برای اقلیت‌های دینی  غیرمسلمان در نظر گرفته نشده است.

  وی تاکید کرد: ترامپ بجای لجاجت باید تسلیم قانون شود؛ چراکه مقابله با قانون وخواست مردم موجب ناکامی دولت وی می‌گردد و باعث خسارات غیرقابل جبرانی برمنافع ملت شریف آمریکا می‌شود و موجبات تمسخر جهانیان را فراهم می‌سازد.

  منبع: ایسنا
  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.