• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اخبار پربازدید , سیاسی , مطالب برگزیده سایت » دولت ترامپ خواستار پایبندی ایران به برجام شد
  کد خبر : 2017638

  دولت ترامپ خواستار پایبندی ایران به برجام شد

  دولت ترامپ که برجام را بدترین توافق آمریکا در طول تاریخ می‌خواند، اکنون خواستار پایبندی ایران به برجام شده است. به گزارش ایران ویج، نماینده آمریکا در آژانس بین‌المللی انرژی اتمی طی سخنانی اعلام کرد: ایران بایستی به‌نحو دقیق و کامل به تمامی تعهداتش تحت برجام پایبند باشد. وی افزود: هیچ چیز کمتر از اجرای دقیق…

  ۴۹

  دولت ترامپ که برجام را بدترین توافق آمریکا در طول تاریخ می‌خواند، اکنون خواستار پایبندی ایران به برجام شده است.

  به گزارش ایران ویج، نماینده آمریکا در آژانس بین‌المللی انرژی اتمی طی سخنانی اعلام کرد: ایران بایستی به‌نحو دقیق و کامل به تمامی تعهداتش تحت برجام پایبند باشد.
  وی افزود: هیچ چیز کمتر از اجرای دقیق برجام، جامعه بین‌المللی را از پایبندی ایران به تعهداتش مطمئن نخواهد کرد.

  نماینده آمریکا در آژانس بین‌المللی انرژی اتمی اضافه کرد: آمریکا از گزارش مفصل‌تر آژانس بین‌المللی انرژی اتمی در خصوص راستی‌آزمایی از تعهدات ایران در برجام استقبال می‌کند.

  نماینده آمریکا در آژانس بین المللی انرژی اتمی در وین مدعی شد: ادامه راستی آزمایی و نظارت بر تعهدات برجامی ایران در اطمینان‌بخشی بین المللی درباره ماهیت صرفاً صلح‌آمیز برنامه هسته‌ای ایران، امری ضروری است.

  پایگاه اینترنتی دفتر نمایندگی سازمان ملل متحد در وین متن بیانیه آمریکا درباره جلسه شورای حکام آژانس بین المللی انرژی اتمی درباره راستی آزمایی و نظارت در جمهوری اسلامی ایران را منتشر کرد.

  این بیانیه را آندریو شوفر  Andrew J. Schofer کاردار و جانشین نماینده اصلی آمریکا در دفتر نمایندگی سازمان ملل در وین و آژانس بین المللی انرژی اتمی قرائت کرد.

  در این بیانیه آمده است: آمریکا قدردانی خود را از مدیرکل به‌علت گزارش وی در تاریخ بیست و چهارم فوریه درباره اجرای برنامه جامع اقدام مشترک (برجام) و نیز قدردانی خود را از دبیرخانه به‌علت ارائه گزارش در بیست و هشتم فوریه، اعلام می‌دارد.

  ما از مدیرکل، معاون مدیرکل در امور پادمان و کارکنان آنها و از ادامه تلاش حرفه‌ای‌شان برای انجام دادن مسئولیت‌های‌شان در ایران، قدردانی و تشکر می‌کنیم.

  ما از تأیید مدیرکل مبنی بر ادامه اقدام  آژانس بین المللی انرژی اتمی در نظارت بر اجرای تعهدات هسته‌ای ایران و راستی آزمایی آنها، استقبال می‌کنیم.

  در ادامه بیانیه آمده است: ادامه راستی آزمایی و نظارت بر تعهدات برجامی ایران در اطمینان بخشی بین المللی درباره ماهیت صرفاً صلح‌آمیز برنامه هسته‌ای ایران، امری ضروری است. همان‌طور که ما در گذشته تصریح کردیم، امروز نیز بار دیگر تأکید می‌کنیم که ایران باید به‌صورت دقیق و کامل به همه تعهدات و تدابیر فنی در مدت تعیین شده، پایبند باشد تا آژانس بین المللی انرژی اتمی بتواند چنین اطمینان بخشی را بدهد.

  منبع: تسنیم
  کلیدواژه ها : ،
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.