• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » نقش سلاح‌های ایرانی در نبرد با داعش
  کد خبر : 2017592

  نقش سلاح‌های ایرانی در نبرد با داعش

  نقش سلاح‌های ایرانی در نبرد با داعشReviewed by on Mar 7Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از ایرنا، سپهبد ستاد 'عثمان الغانمی' در جریان بازید از غرقه جمهوری اسلامی ایران در این دوره از نمایشگاه به خبرنگار ایرنا افزود که سلاح های ایرانی برای ما غریبه نیستند…

  نقش سلاح‌های ایرانی در نبرد با داعشReviewed by on Mar 7Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از ایرنا، سپهبد ستاد 'عثمان الغانمی' در جریان بازید از غرقه جمهوری اسلامی ایران در این دوره از نمایشگاه به خبرنگار ایرنا افزود که سلاح های ایرانی برای ما غریبه نیستند و در جریان جنگ عادلانه مان با داعش با این سلاح ها که بسیار پیشرفته هستند، آشنا شدیم و از آن در این جنگ عادلانه بهره بردیم.

  وی ادامه داد: 'همواره می گوییم که توانمندی هاست که در نهایت پیروز خواهد شد و این توانمندی ها باید توسعه پیدا کنند و همواره شرایط سخت و غیرمنتظره، مردان را پخته می کند و اندیشه های علمی را به سوی افاق های جدید هدایت می کند و این چیزی است که در غرفه جمهوری اسلامی ایران مشاهده کردیم.'

  سپهبد ستاد عثمان الغانمی خاطر نشان کرد که با توجه به تجارب میدانی که از سلاح های ایرانی در صحنه های نبرد با داعش داشته ایم، تلاش خواهیم کرد که در سریع ترین زمان ممکن قرار دادهایی برای خرید این سلاح ها ببندیم تا آنها را وارد کارزار با گروه تروریستی داعش کنیم.

  وی درباره اهداف این نمایشگاه گفت که هدف تبادل تجارب و رساندن پیام به تمام جهان است که عراق امنیت و آرامش دارد و همچنین بتوانیم نیازهای جبهه های جنگ با گروه تروریستی را در چنین شرایطی تامین کنیم.

  رییس ستاد ارتش عراق تاکید کرد که چنین نمایشگاهی با این حضور گسترده در حقیقت یک اقدام امنیتی و علمی برای مبادله تجارب و انعکاس این پیام است که تروریسم در عراق در آستانه نابودی است و اینکه عراق به نمایندگی از همه جهان با تروریسم جنگید و همچنین رساندن این پیام که عراق قادر است امنیت داخلی و مرزهای خود را حفظ کند.

  وی در خصوص مهمترین محصولات ایرانی که نظر او را جلب کرد؟ گفت که سیستم های هواپیماهای بدون سرنشین و موشک ها توجه او را جلب کرد زیرا این سیستم ها به دو صورت هوشمند و هدایت شونده هستند.

  سپهبد ستاد الغانمی ادامه داد: به عنوان یک نظامی این گونه سیستم هایی که برنامه ریزی شده و به صورت خودکار، عمل می کنند را در جنگ با تروریسم حائز اهمیت می دانم.

  به گفته وی، سرباز می تواند به فاصله ۱۰۰ تا ۱۵۰ متر دورتر، این سیستم را روی خودکار برنامه ریزی کند که در نوع خود جزو صنایع پیشرفته است و در جنگ با تروریسم خوب جواب می دهد زیرا جنگ تروریسم، جنگ باندها است که گاه به درگیری تن به تن یا سلاح های سرد می انجامد و این گونه سیستم ها در چنین حالاتی بسیار مفید هستند.

  ششمین نمایشگاه بین المللی صنایع دفاعی و نظامی با حضور ۸۰ شرکت از ۲۱ کشور دنیا از دیروز یکشنبه (۵ مارس ۲۰۱۷) در بغداد آغاز به کار کرده و تا فردا سه شنبه ادامه دارد و ایران یکی از کشورهایی است که حضور فعال در این دوره از نمایشگاه دارد.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.